Instagram/nikolabalekova

Nikola Báleková bola nepochybne výraznou postavou na tohtoročnej Farme. Kvôli svojmu vzhľadu ju nikto neprehliadne, čo Luna rada využíva vo svoj prospech. Na prezentovanie sa používa predovšetkým TikTok, kde ju fanúšikovia poznali dokonca ešte predtým, ako prišla na statok.

30-ročná exfarmárka a matka dvoch detí mala počas účinkovania v reality šou vzťah, no ten skončil hneď, ako sa vrátila domov. Dôvodom mala byť údajná nevera jej priateľa. Novú lásku našla Niki v dobrom priateľovi víťaza Farmy Mesuta – v jeho manažérovi Matejovi Kubišovi.

Ani tento vzťah jej však nevydržal dlho. Po niekoľkých týždňoch na svojom TikToku priznala, že je single. Vzápätí pridala aj ďalšie video s vyjadrením.

„Viem, že teraz ma tu budú ľudia bombardovať s takýmito otázkami, čiže sa im aj tak nevyhnem. Dôvod prečo, to je úplne nepodstatné. Len jedno mi došlo, a to, keď ste s nesprávnou osobou, tak vám bude furt málo, čo vám ten druhý dáva. Teda pravdepodobne on nebol ten pravý, lebo som chcela od neho moc veľa, napríklad objatie alebo aby si ma všímal a asi to bolo veľa. Takže sme sa rozišli pred Vianocami,“ prezradila Luna vo svojom videu.

@lunanikibalekovaOdpovědět @f4iryg0blin13 hádam odpoveď bude každému stačiť 😅😅😅♬ původní zvuk – Niki

Tento vzťah jej zjavne nebol súdený, no veríme, že už čoskoro sa jej podarí nájsť toho pravého.

Zdroj: TikTok/lunanikibalekova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News