Lets's dance súťažiaci
Instagram/letsdance.markiza

Ďalšie kolo tanečnej súťaže Let’s Dance je za nami a to znamená, že v nedeľný večer musela jedna dvojica šou opustiť. Síce sú pravidlá jasné, no diváci sa vo veľkom búria. V šiestom kole totiž skončila herečka Diana Mórová s partnerom Marekom Burešom. Sociálne siete ovládli nahnevaní fanúšikovia, ktorým sa zdá, že vypadnúť mal niekto úplne iný.

Sedem tanečných párov sa v nedeľu večer predviedlo na obrazovkách televízie Markíza v rytme samby a bachaty. Bodovanie poroty nebolo pri jednotlivých párov také, na aké sú možno zvyknutí. Iný tanečný štýl totiž nesedí každému. Avšak, konečné výsledky boli pre divákov naozaj šokujúce.

Po sčítaní bodovania totiž došlo k remíze a v zóne ohrozenia sa so svojimi tanečnými partnermi ocitli dve herečky – Kristína Svarinská a Diana Mórová.

O tom, ktorý pár definitívne šou opustí, tak rozhodli divácke SMS hlasy. Tých dostala menej práve Diana s Marekom. Pre fanúšikov boli obľúbeným párom a to, že Diana tancovať naozaj vie, už ukázala. Výsledok tak bol prekvapujúci a na Facebooku či Instagrame televízie sa začali hromadiť stovky nahnevaných odkazov od divákov.

Dianu totiž tipovali nie len na finále, ale sú presvedčení, že šou Let’s Dance mala opustiť namiesto nej iná známa žena – najviac sa skloňuje meno Dominika Cibulková. Podľa niektorých sú dokonca výsledky ovplyvňované, aby tam práve tenistka ostala čo najdlhšie. Čo myslíš, bolo toto rozhodnutie fér alebo súhlasíš s divákmi?

Na výsledky sa spustila obrovská kritika

Komentáre na Instagrame Markíza
zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial

Komentáre na Instagrame Markíza
zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial

Zdroj: Instagram/tvmarkizaoffcial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News