Instagram/domicibulkova

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Na šou, ktorá sa na televízne obrazovky vracia po 5 rokoch, sa už začalo poriadne makať. Len pred pár dňami si Dominika Cibulková užívala slnko na Floride, no teraz poctivo zarezáva v telocvični. Práve ona bola prvým odhaleným menom tanečnej súťaže Let´s Dance, ktorá sa bude opäť vysielať na Markíze. Na svojom Instagrame teraz odhalila i prvé detaily zo zákulisia. A nie sú práve príjemné.

Okrem tejto úspešnej tenistky budú zostavu celebritných súťažiacich tvoriť aj mená ako Ján KoleníkAdam Bardy, Diana Mórová, Kristína Svarinská, Zuzana Kubovčíková Šebová, Michal Kovačič, Attila VéghFero Joke či Aicha z reality šou Love Island.

Tanečnú súťaž bude moderovať Viktor Vincze a jeho manželka Adela bude tentokrát sedieť v porote. Na prekvapenie divákov, dodatočne bolo potvrdené aj jedenáste meno súťažiaceho, ktorým sa stane herec Marek Fašiang.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Dominika je však zo všetkých jediná, ktorá si „vydupala“ aj špeciálnu požiadavku. Na jej outfity bude osobne dohliadať jej dvorný stylista, Andrej Kusalík. Ako milovníčka módy chce mať totiž na sebe šaty presne podľa svojich predstáv.

Aktuálne na svojej sociálnej sieti zazdieľala aj prvú fotografiu zo zákulisia. Pohľad na ňu doslova bolí.

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News