Instagram/oteckovia.markiza

Televízia Markíza potešila mnohých divákov, keď po piatich rokoch ohlásila návrat tanečnej šou Let´s Dance na televízne obrazovky. Postupne prezrádzali aj jednotlivých súťažiacich. Ako prvá bola známa Dominika Cibulková, ktorá si zaistila aj vlastné podmienky, ktoré ostatným jej kolegom budú chýbať. 

Neskôr sme spoznali desiatku súťažiacich, medzi ktorými nebudú chýbať herci Ján Koleník alebo Adam Bardy, herečky Diana Mórová, Kristína Svarinská, komik Fero Joke, moderátor Michal Kovačič a ďalší. Viacerí si mysleli, že desiatka je kompletná a na parkete sa predstavia len tieto známe osobnosti.

O to viac televízia prekvapila, keď prezradila ďalšie meno. Na parkete sa predstaví aj herec zo seriálu Oteckovia, Marek Fašiang. Potvrdil to aj on sám na svojom instagramovom profile.

„Je to tu priatelia! Tanečný svet zažije niečo, čo ešte nevidel! Revolučný tanečník mieri do Lets Dance,“ pochválil sa seriálový tatušo svojim fanúšikom.

zdroj: Instagram/marekfasiang

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Len pred pár hodinami sa čerstvý otecko zdôveril sledovateľom, že ho dostal koronavírus, s ktorým si bude musieť pár dní poležať doma, aj keď je zatiaľ bez príznakov. K vyliečeniu ho bude poháňať aspoň predstava, že už čoskoro vytasí tanečné topánky a ukáže, čo sa v ňom skrýva.

zdroj: Instagram/marekfasiang

Tešíš sa, že svoj tanečný talent predvedie aj Marek? 

Jedenástym súťažiacim sa stáva Marek Fašiang

Marek v reálnom živote ako novopečený otecko

Zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial, Instagram/marekfasiang

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News