instagram/natalindri

Budú z nich dvojnásobní rodičia! Slovenský zápasník v bojových umeniach Attila Végh a jeho manželka Natália, dnes na Instagrame oznámili fanúšikom nádhernú novinku. Už čoskoro k ich prvorodenému synčekovi, ktorý dostal meno po otcovi, pribudne mladší súrodenec.

Ako sa to hovorí? S jedným rastie chuť či jedno je len pre strach? Alebo najkrajší darček, aký môžete dať svojmu dieťaťu je súrodenec. Podaktorí ste mali pravdu. Áno, som v tom. Síce úplne nečakane a neplánovane, ale je to tak. Moje plány na tento rok boli úplne iné, ale ako som raz spomínala, človek mieni, pán Boh mení. Bol to veľký šok pre mňa, skoro som odpadla,“ napísala budúca dvojnásobná mamička k fotografii.

Podľa slov sympatickej Natálie, druhé bábätko aktuálne teda nebolo v pláne, no obaja sa na neho veľmi tešia.

A mne to tehotenstvo zasa dlho nejde skrývať. Brucho jak v piatom, 5 kíl hore, klasika jak cez kopirák s Att. Každopádne sa už velmi veľmi tešíme a nevieme sa dočkať. Je to obrovský zázrak,“ vyjadrila sa k špekuláciám, ktoré kolovali internetom už pred pár týždňami.

Jej manžel bol na slová skromnejší, no je jasné, že sa nesmierne z druhého dieťatka teší: „MÁME VEĽKÚ RADOSŤ. AJEM BRUTALS HEPYYY. ATTILKA BUDE MAŤ BRAČEKA ALEBO SESTRIČKU,“ oznámil novinku fanúšikom svojím typickým prejavom.

Obom srdečne gratulujeme!

Zdroj: Instagram/natalindri

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News