instagram.com/ayano_n.9i9

Len nedávno svetom obehla sladká správa. Topmodelka Gigi Hadid je podľa blízkeho zdroja tehotná a svoje prvé dieťa nečaká s nikým iným, ako bývalým členom populárnej chlapčenskej skupiny One Direction a lámačom mnohých dievčenských sŕdc v jednej osobe Zaynom Malikom. 25 ročná modelka je podľa americkej stránky TMZ už v piatom mesiaci!

Zahraničný portál DailyMail.com sa rozhodlo tak osloviť zástupcov páru, aby sa k aktuálnym informáciám, ktoré sa Internetom šíria obrovskou rýchlosťou, vyjadrili.

Slávna dvojica má za sebou už niekoľko rozchodov, no od decembra 2019 opäť spojili svoje cesty, a ako sa zdá, tentokrát to už myslia skutočne vážne. Stránka dailymail.com cituje zdroj z okolia páru: „Gigi a Zayn sú veľmi nadšení. Gigi zatiaľ rodinu iniciovala, aby mlčala, pretože jej tehotenstvo bolo veľmi čerstvé,“„Keď sa k sebe so Zyanom vrátili, boli si istí, že ich vzťah je výnimočný.“ Niečom na tom predsa len bude, pretože pozornému oku, áno, aj fanúšikom, neušiel jeden detail, vykúkajúce bruško Hadid, ktoré si môžeš pozrieť nižšie vo videu.

View this post on Instagram

❣️🍰

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Gigi a Zayn si do oka padli v roku 2015. Po osemnástich spoločných mesiacoch však ohlásili koniec a cez sociálnu sieť Twiiter sa rozhodli obaja verejnosti zdeliť túto informáciu. Jeden z najviac sledovaný médiami pár ale šokoval, keď ohlásili, že sú opäť spolu a určite sa zhodneme na tom, že najnovšia informácia o tehotenstve modelky šokovala ešte viac. No nič.. Mladému páru gratulujeme! Schválne, bude to dievčatko alebo chlapec? Čo si myslíš ty?

View this post on Instagram

Had the sweetest day celebrating my 25th birthday with my quarantine family, who made it so special for me, along with all the love I felt from all over the world! Thank you to everyone for the birthday messages, I carried you with me yesterday!! 💛🙏 I am grateful and lucky that my family and friends -near and far- are healthy and safe, and although I missed loved ones I wish I could have celebrated with, know that these times will make us even more grateful for togetherness to be had in the future ! I will never forget my 25th bday! +++The icing on the perfect quarantine bday was finding out my surprise everything-bagel-cake was made by the one and only Cake Boss @buddyvalastro who I have watched for over a decade. I CRIED REAL TEARS! BUDDY! This is a dream come true. I can’t believe you made this cake for me while the bakery is closed. It means more to me than you know, and when we hopefully meet some day you will truly know that there almost isn’t an episode I’ve missed. 10/10 would be a Carlo’s intern whenever needed. 😆 Grateful, honored, your biggest fan. 🥯🥯🥯🥯🍰

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Zdroj: dailymail.com, TZM.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News