Instagram/domicibulkova

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Módu miluje! Naša najúspešnejšia bývalá tenistka, Dominika Cibulková, ktorá si užíva „dôchodok s rodinkou“, je známa tým, že si dopraje nie len luxusné šperky, ale svoje odmakané peniaze rada investuje aj do oblečenia. 32-ročná mamička syna Jakuba sa pritom nebráni ani extravagantnejším kúskom, na ktoré mnohé ženy nemajú odvahu.

Nie je tomu tak dávno, čo sa na verejnosti ukázala iba v body, na ktorom bola dlhá sieťkovaná róba s množstvom kamienkov a výrazným perovým lemovaním na rukách. Tento outfit si vyslúžil nie len veľa pochvál, ale aj množstvo kritiky, na ktoré musel zareagovať aj jej dvorný stylista, Andrej Kusalík.

Okrem šiat jej „fanúšikom“ vadila aj jej postava, ktorá sa podľa nich k takému štýlu šiat vôbec nehodila. Dominika však odvtedy výraznejšie schudla, pravidelne cvičí a stravuje sa zdravo. A takto vo forme sa nehanbí ukazovať už naozaj nič. Len pred pár dňami potešila svojich followerov fotografiou, na ktorej jej prednosti odhalila v tope v štýle spodnej bielizne. A teraz ukázala aj pozadie!

I keď ju už na sociálnych sieťach ľudia v plavkách videli, mať na sebe odvážne šaty odhaľujúce nahé pozadie, to chce naozaj lásku k móde a sebavedomie, čo si Dominika môže dovoliť. Pozri sa, ako štýlovo na svojom Instagrame vystrčila na svojich sledovateľov zadok na najnovšej fotografii TU.

Dominika miluje módu aj netradičné outfity

Zdroj: Instagram/domicibulkova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News