Instagram/domicibulkova

Naša najlepšia tenistka a mama na plný úväzok Dominika Cibulková sa v poslednom období naozaj nenudí. Jej dovolenku v Toskánsku prerušila nepríjemná správa o vykradnutom byte v Bratislave. Domča sa opäť raz stala terčom kritiky, pričom jej osoba ju schytáva pomerne často.

Ľudia naposledy skritizovali aj jej outfit, v ktorom sa objavila pred pár dňami na jednej pražskej akcii. Na sebe mala oblečené len body, ktoré doplnila priehľadnou látkou, ktorá podľa ostatných pripomínala sieťovinu. Za tento výzor je zodpovedný jej dvorný stylista Andrej Kusalík, ktorého kritika trochu rozhorčila.

Na svojom Instagrame venoval poriadne dlhý odkaz všetkým neprajníkom, ktorí znevažujú jeho prácu a osobu Dominiky Cibulkovej. “Nie som ješitný a kritiku beriem spravidla s nadhľadom a ak je od profesionálov, ktorých si vážim, tak je ešte aj motivačná – ako napríklad Lukáš Kimlička, Boris Hanečka, Fero Mikloško, Zuzka Kanisová alebo mnohí ďalší naši úspešní návrhári a stylisti.

Som už však otrávený z toho, ako si tu, v našom prostredí módy, “zasadli” na mňa a moju prácu pre Dominiku Cibulkovú osoby, u ktorých absentuje akýkoľvek prínos, či aspoň stopa v oblasti módy ako takej a o podpore lokálnej tvorby ani nehovorím. Samozvaná kritička, ktorú zjavne bulvár “oslovuje” očividne len pre jej talent preexponovane “hodnotiť” práce a outfitov iných. Nepoznám profesionála, ktorý by si dovolil nazvať prácu výtvarníka a umelca sieťkou,” zdôveril sa Andrej svojim fanúšikom.

zdroj: Instagram/domicibulkova

“Dominika je mojou priateľkou a klientkou už roky. Je inšpiratívna a milá žena-mama, svetoznáma športová osobnosť a naša najúspešnejšia tenistka v histórii, ocenená okrem iného aj v oblasti módy časopisom Sport Illustrated…. Áno, je postavou nižšia a po narodení syna Jakubka nemá ani postavu 16-ročných modeliek, ale ani to nijako neskrýva. Čo sa týka módy, je odvážna a ak sa už na rôzne spoločenské aktivity nevyberie v origináloch svetových módnych domov, radi na nej svoje modely vidia naši slovenskí alebo českí návrhári.

A ja som na Dominiku, ale aj na našu spoluprácu v oblasti módy hrdý. Avšak ok, každý máme iný vkus. Za vrchol trápnosti a nechutnosti považujem však bodyshaming za postavu ktorejkoľvek ženy. Je tiež smiešne, že tu podsúva akési “opakovanie sa” po Kim Kardashian. A inak, keby AJ, je to módna ikona a páči sa desiatkam miliónov ľudí, ktorí ju sledujú. Už niekoľko rokov udáva módne trendy.

Som nesmierne rád, že sa môžem živiť prácou ktorá ma baví a nemusí ma živiť urážanie. S pocitom slobody pri tvorbe outfitov, hoci aj odvážnejších a s kopou úspešných kamarátov a kamarátok, ktorí si vašu prácu a výsledky vážia aj na medzinárodnej úrovni,” uzatvoril Andrej svoju osobnú spoveď a odkaz všetkým neprajníkom.

Súhlasíš s jeho slovami alebo sa skôr prikláňaš k názorom iných ľudí, podľa ktorých bol tento outfit príliš odvážny alebo nevhodný?

Zdroj: Instagram/andrejkusalik

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News