instagram/domicibulkova

Naša najúspešnejšia tenistka Dominika Cibulková si naplno vychutnáva športový dôchodok a stíha sa venovať nie len synčekovi Jakubkovi, ale aj rôznym pracovným povinnostiam, do ktorých sa pustila po opustení kurtov. V lete si otvorila obchod s výberovým oblečením pre deti, ktorý pomenovala po svojom poklade a ako známa tvár má aj mnoho spoluprác.

Po tom, čo sa v júli stala ambasádorkou prvého olympijského festivalu na Slovensku, je teraz tvárou aj známej kozmetickej značky, ktorú vlastní jej dobrá priateľka. Na akcii, ktorá sa konala v Prahe pri príležitosti jej uvedenia na český trh, sa Dominika naozaj predviedla.

Domi je známa tým, že miluje módu, luxusné značky či drahé šperky, ktorých má doma pekný počet. V obliekaní sa nebojí experimentovať a nudný outfit, najmä na takejto akcii, by si od nej len ťažko čakala. Celý look, ktorý má na svedomí jej dvorný stylista Andrej Kusalík, doslova žiaril.

Na sebe mala iba body, na ktorom bola dlhá sieťkovaná róba s množstvom kamienkov a výrazným pérovým lemovaním na rukách. Šaty sú z dielne návrhárky Zuzany Kubičkovej.

Čo povieš na tento Dominikin outfit?

Pre viac fotiek klikaj na šípku vpravo.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News