instagram.com/sincerelyjules

Horúce letné počasie nepatrí len šatám, sukniam a šortkám, ale aj nohaviciam. Určite si si na ulici všimla, že mnohé ženy prepadli tomuto trendu. Nie, nie je im teplo. Čuduješ sa prečo ?

Tento typ nohavíc je totiž vyrobený tak, aby si pri ich nosení zabudla na to, že ich máš. Nie každý deň máš chuť obliecť si šaty alebo sukňu a práve vtedy prichádza na rad otázka, čo na seba. S týmito nohavicami už viac nebudeš musieť prehrabať celú skriňu.

Culottes patria k najpohodlnejším kúskom, ktoré oceníš aj počas horúcich letných dní. Rôzne strihy, farby či dokonca vzory, ktoré ti ukážu ako môžu byť nohavice pohodlné aj v tom najteplejšom dni a zároveň veľmi trendy.

View this post on Instagram

Head in the clouds 🌤😎🌤

A post shared by Tania Tonello (@taniatonello) on

View this post on Instagram

"There is never really a wrong time for a polka dot" ~ Marc Jacobs 💛🧡 // I've been a fan of polka dots for a very long time. And, I'm so happy to see it make an appearance every season. These easy breezy #polkadot #culottes are perfect for #summerdays . You can dress 'em up for a night out or dress it down with a pair of sneakers and tee.♥️ Tap for deets ✨ . . . . . . . . . . . . . . . . . #polkalove #neutrals #neutralstyle #summerstyle #easystyle #casualoutfit #casualchic #wiw #aboutalook #whatiwore #mysummerpicks #mystylediaries #stylegram #fashionpost #citystyle #styleinspo #abmhappylife #theeverygirl #discoverunder1k #chigram #barcelona #travelstyle #fbloggers #browngirlbloggers #lifestyleblogger

A post shared by Curatedsightings (@curatedsightings) on

 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieSom_fashionista