instagram.com/ivet_nails

Jar je v plnom prúde a hrejivé slnečné lúče potešili mnohé z nás najmä preto, že sme už nemuseli siahnuť po hrubej bunde a v uliciach sa začínajú objavovať farebnejšie outfity. Tak ako naše oblečenie, aj nechtové trendy ovplyvňuje aktuálne obdobie.

K jari neodmysliteľne patria svetlejšie a živšie farby. Čo sa týka samotných vzorov, jednoznačne vedie kvetinový, no tie nie sú pre každú z nás úplne to pravé. Našli sme preto pre teba pár tipov, ktoré oslovia každú minimalistickú dušu. Ktoré sa ti páčia najviac?

View this post on Instagram

Po dłuższej przerwie wracam i chce Wam pokazać jeden z najdziwniejszych kolorów w mojej kolekcji😁 Bardzo ciężko go uchwycić na zdjęciu😩Pierwszy raz mam taki odcień na paznokciach i chyba nie czuję się z nim najlepiej😱 Na okres sesji zdjęłam żel i aktualnie noszę samą hybrydę❤️Wszystkie paznokcie nadbudowałam jedynie bazą od @allepaznokcie, daje przepiękny efekt😍 A Wy, lubicie takie nieoczywiste kolory?👌 💎kolor Molly Lac 110 oraz baza build it 5w1 (light rose)❤️ Produkty od firmy @allepaznokcie❤️ ________________________________________ #allepaznokcie #mollylac #coloursbymolly #buildit5w1 #zoltepaznokcie #yellownails #naturalnepaznokcie #naturalnails #delikatnepaznokcie #delicatenails #hybrydy #hybridnails #hybrydanails #hybrydowelove #cyrkonie #cyrkonienapaznokciach #manicurehybrydowy #manicurekombinowany #nailartswag #nagel #nailsbyme #naildesigner #nailsdesigns #perfectnails #nailsfortoday #nailsinspiration #nailstoinspire #inspiracjepaznokciowe #paznokciekielce #nailsstyle

A post shared by Agnieszka Sztandera (@nailss_paradise) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty