instagram.com/emitaz

Blogerka, influencerka a novodobá módna ikona, pôvodom otca zo Švédska a Srí Lanky zo strany matky, inšpiruje svojím štýlom tisíce žien po celom svete. Na svojom YouTube kanáli, ktorý založila v roku 2015 má momentálne viac ako 160-tisíc odoberateľov a na sociálnej sieti Instagram viac ako milión followerov! Čím táto kráska zaujala? No predsa svojim nezameniteľným štýlom!

Emelie Natascha Lindmark, vystupujúca pod pracovným menom Emitaz, má štýl, pri ktorom sa riadi pravidlom menej je viac. Sama svoj vkus opisuje ako škandinávsky, tzv. inšpirovaný módou z krajín ako Švédsko, Nórsko, či Dánsko.

View this post on Instagram

EM 🦋🌈

A post shared by EMELIE 🍓 (@emitaz) on

Základ väčšiny jej šatníka teda tvoria využiteľné a praktické, ale aj eleganté veci, pričom kladie dôraz na ich kvalitu a výrobcu. Všetky veci sú prevažne v jednoduchých farbách, takže sa dajú navzájom ľahko a rýchlo zladiť.

Samozrejme, že aj ona sem-tam podľahne novým trendom, takže na jej profile neuvidíš iba basic kúsky, ale aj posledné výstrelky módy, ktoré vždy skombinuje tak, že vytvárajú nežný a štýlový look typický práve pre Emelie.

View this post on Instagram

Friday was good 🎞🦋 @gerardknows

A post shared by EMELIE 🍓 (@emitaz) on

Ak ťa jej práca a životný štýl zaujíma viac, na jej YouTube kanáli nájdeš rôzne vlogy, zahrňujúce aj rôzne hauly či lookbooky, ktorými sa môžeš sama inšpirovať!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista