Instagram/tatianazidekova/iversanns/chrebetova

Tanečná šou prináša množstvo noviniek! Okrem jedenástky známych súťažiacich a ich profesionálnych partnerov, je už známy aj moderátor šou či zastúpenie poroty. Televízia Markíza však teraz odhalila, že do šou sa zapojí aj mnoho slovenských influenceriek, ktoré budú mať špeciálnu úlohu.

Prvýkrát bude takúto tanečnú šou moderovať Viktor Vincze, pričom jeho manželka, Adela, zasadne do poroty. S ňou sa tam objavia už známi porotcovia Tatiana Drexler a Ján Ďurovčík, no úplne novou tvárou bude kubánsky choreograf Jorge González.

Známymi menami sa to však bude hemžiť v každom smere pripravovaného projektu. Na spoluprácu s televíziou kývlo hneď niekoľko Sloveniek, ktoré sú na sociálnych sieťach mimoriadne obľúbené.

Ak keď tanečné dvojice tvoria páry tak, že jeden je vždy známou celebritou a druhý profesionálnym tanečníkom, aj tu sa už našli výnimky. Napríklad, herečka Zuzana Kubovčíková Šebová, bude mať za partnera Viléma, ktorý sa dostal až do finále reality šou Love Island. Aj keď je pravdou, že on tanečníkom je. Jeho kamarátka a zároveň súperka z vily, Laura Chrebetová, ktorá so svojím partnerom Martinom šou vyhrali, sa však taktiež zapojí aj do Let’s Dance!

Je totiž jednou z influenceriek, ktoré kývli na spoluprácu s týmto projektom. Nie len, že budú navštevovať prenosy, ale reklamu budú súťaži robiť najmä na svojich instagramových profiloch. A u koho budeš vidieť viac zo šou?

Let’s Dance podporia okrem Laury aj mená ako Ivana Gáborík, Tatiana Žideková, Zuzana Vačková, Sisa Križanová, Naty Kerny, Mirka Dobiš (Fashion Spy) a Kika Ďurišová.

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News