Let's Dance

Ôsme kolo deviatej série tanečnej šou Let’s Dance bolo opäť zaujímavé. Dokonca sa dvaja súťažiaci na parkete ukázali „hore bez“. Diváčky tak mali možnosť slintať nad ich vyšportovanými telami.

Žiaľ, aj včera večer musel Let’s Dance opustiť jeden pár. Fanúšikovia sa v komentároch na Instagrame Markízy znovu rozdelili na dva tábory. Jeden je rád a ten druhý sklamaný. Vraj mala vypadnúť iná tanečná dvojica.

Včerajšie Let’s Dance plné vyšportovaných tiel

Ani sme sa nenazdali a už sme pred bránami semifinále obľúbenej šou Let’s Dance. Včera večer tanečné páry na parkete predviedli klasické štandardné tance. Okrem nich sme sa však tešili aj na obľúbené contemporary a porotcovia súťažiacim udelili nejednu desiatku.

Fanúšičky sa mohli pokochať fešným hercom Adamom Bardym, ktorý tanečné páry hodnotil ako špeciálny hosť v porote šou Let’s Dance. Okrem toho však diváčky pred televíznymi obrazovkami mohli slintať aj nad účinkujúcimi. Dvaja celebritní súťažiaci totiž contemporary tancovali bez trička. Svoje vypracované svaly na parkete ukázali herci Juraj Loj a Jakub Jablonský.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

Mal vypadnúť niekto iný?

Ako to však už býva zvykom, každý týždeň zo šou niekto vypadne. V siedmom kole to boli Ján Tribula a Natália Glosíková. Včera večer Let’s Dance opustila speváčka Tina a Vilda Šír, medzi ktorými to podľa divákov v súťaži iskrilo. To oni ale popreli a priznali, že medzi nimi nie je viac, ako len profesionálny vzťah a dobré kamarátstvo.

Čo diváci hovoria na to, že zo súťaže vypadol práve tento pár?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News