Let's Dance - Tina a Vilda

Prednedávnom sa slovenským šoubiznisom začalo šíriť, že medzi Tinou a Vildom v Let’s Dance vzniká niečo viac. Fanúšikovia postrehli nejaké iskrenie, no známa speváčka sa k tomu teraz vyjadrila v rozhovore pre Markízu. Aká je pravda?

Fanúšikovia šou Let’s Dance si už asi ani nevedia predstaviť nedeľu bez toho, aby si vychutnali výkony celebrít a ich tanečných partnerov na parkete. Celý nasledujúci týždeň potom prežívame to, čo sme mali možnosť vidieť na televíznych obrazovkách. Na sociálnych sieťach sa však dozvedáme aj zákulisné informácie, ktoré sú tiež zaujímavé.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

Naozaj je medzi Tinou a Vildom v Let’s Dance niečo viac?

Počas nedeľného živého prenosu siedmeho kola Let’s Dance rozhovor Markíze poskytla aj speváčka Tina, ktorá v súťaži tancuje s Vildom Šírom. Práve prednedávnom sa dokonca začalo šíriť, že to medzi nimi iskrí a vraj spolu majú čosi viac ako len kamarátstvo. Všimnúť si to mali aj fanúšikovia. Tina sa k tomu však teraz vyjadrila.

Priznala, že medzi nimi naozaj nevzniklo a ani nevzniká nič viac a sú iba kamaráti. Svoj vzťah udržiavajú na profesionálnej rovine. Hoci jej v dokrútkach viackrát vyznal lásku, malo ísť iba o silné kamarátske city.

„Ľúbime sa veľmi a to, čo sa vlastne deje, sa deje práve preto, že to nezničíme nejakým nezmyslom. To sem neprislúcha. Minimálne v našom zväzku. Udržiavame to presne tak, ako to má byť, na tej najvyššej profesionálnej úrovni. Prisahám,“ povedala Tina pre Markízu.

Zdroj: Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News