Instagram/tinaslovakia

Nemožno si nevšimnúť, že obľúbená slovenská speváčka so zamatovým hlasom, Tina, žiari šťastím! Svojich fanúšikov prekvapila fotografiou, ktorú uverejnila na svojich sociálnych sieťach. Vyzerá to tak, že ide o nového priateľa. Našla pravú lásku po boku tohto fešáka?

Známy pár po 7 rokoch vzťahu, z ktorého majú spoločnú dcérku Aničku, oznámil koniec. Témou číslo jeden po minuloročnom (leto 2020) verejnom rozchode – rozvode,  speváčky Tiny a rapera Separa boli práve ich nové partnerské vzťahy. Mnohí hľadali v potenciálnych partneroch príčinu ich rozpadnutého manželstva. Kontroverzný raper našiel lásku v náručí mladej, len 22-ročnej, tanečníčky Cynthie, s ktorou tvoria pár dodnes.
Podľa ich slov sú naďalej dobrí priatelia. Dôkazom je aj fakt, že Tina a nová Separova priateľka Cynthia spolu vychádzajú v mieri. Jednoducho, každý išiel vlastnou cestou. Separ okrem umeleckej tvorby podniká aj s vlastnou značkou oblečenia či inými produktami. Tina sa opäť vrátila k spevu, z čoho boli fanúšikovia celí bez seba.

„Tina a ja sme spolu prežili nádherné životné obdobie, počas ktorého sme stihli zažiť všetko, čo vystihuje veta ,v dobrom aj v zlom‘. Videli sme spolu kus sveta, vychovávali dve nádherné deti, vybudovali spoločný domov. No zažili sme aj veľmi ťažké chvíle, keď sme si siahli na úplné dno, nie to finančné, skôr to psychické. Ale aj to sme zvládli. No ako ubiehal čas a každý z nás sa začal venovať rozdielnym témam a veciam, začali sme sa vzďaľovať,“ uviedol na svojom Instagrame Separ, ktorý takto odhalil príčinu ich rozchodu.

„Vždy pre nás bola rodina na prvom mieste, ale témy o ktorých sme sa rozprávali, sme začali vidieť z rôznych uhlov a nenachádzali prienik. Preto sme sa po veľmi ťažkej a nie jednoduchej úvahe rozhodli, že kým sa to da v láske a mieri, necháme jeden druhého ísť svojou cestou.. VŠETCI ZA JEDNÉHO každopádne zostávame naďalej, pretože sme už NAVŽDY rodina, ktorú spája nádherných sedem rokov a dve dokonalé deti,“ pokračoval raper. 

Tina po rozchode priznala, že vzťah vie chýbať. Najprv kolovali klebety, že údajne randila s iným hudobníkom, raperom Ferom Churým, ktorého môžeš poznať pod pseudonymom Puerto. Tieto fámy sa však nikdy nepotvrdili.

Najnovšie 37-ročná kráska zaplietla hlavu mnohým sledovateľom fotkou na jej Instagrame. Sedí tam v blízkom objatí príťažlivého muža. K tejto snímke sama napísala: „Vieš čo nám môžu? Poslať lásku späť.“ s označením #mychamp (môj šampión) spolu so srdiečkom.

Čo hovoríš na tohto fešáka, s ktorým sa Tina ukázala?

V komentároch vyjadrili prianie aj Zuzana Strausz Plačková, Patrícia Vitteková či aj samotný exmanžel. Pozri, ako zareagoval vo foto nižšie.

zdroj: Instagram/tinaslovakia

A do stories pridala ďalší záber s textom: „Dúfam, že aj vy máte fantastický víkend.“ Všetko nasvedčuje tomu, je opäť šťastne zadaná.
zdroj: Instagram/tinaslovakia
zdroj: Instagram/tinaslovakia

zdroj: Instagram/tinaslovakia

zdroj: Instagram/tinaslovakia

Po uverejnení týchto fotografii prišlo Tine nespočetne veľa správ, dokonca sama priznala, že toľko gratulácií sa jej dostalo po pôrode dcérky Aničky.

„WAU!!!! Od včera mi prišlo toľko krásnych správ, gratulácií, komentárov, označení, že naposledy to bolo takto, keď sa narodila Anička. Veľmi, veľmi, veľmi si vážime, ako nám prajete, ďakujeme, že zdieľate s nami radosť. Lebo my sa tešíme veľmi,“ napísala Tina do svojho príbehu na Instagrame. Speváčka odhalila aj jeho meno. Vo videu vo svojom príbehu na sociálnej sieti sa ho pýta, ako ho volajú. Odpovedal, že ho volajú rôznymi menami – Karol, Karči, ale Tina je jediná, ktorá ho volá Kayko.

zdroj: Instagram/tinaslovakia

zdroj: Instagram/tinaslovakia

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News