Začala úplne odznova! Speváčka Tina sa naplno vrhla do pracovného kolotoča a vrátila sa na pódiá. Za posledné roky sa jej život výrazne zmenil a zdá sa, že sama chce minulosť hodiť za hlavu. Fanúšikov nedávno prekvapila tým, že si zo svojho profilu na Instagrame vymazala všetky fotky. Prečo tak urobila, konečne prezradila v rozhovore pre Markízu.

Len pár rokov dozadu sa rozhodla, že sa z verejného života stiahne do úzadia a vyparila sa aj zo sociálnych sietí. O to väčšiu radosť mali jej followeri, keď sa na Instagram opäť vrátila. V tom čase bola ešte vydatá za rapera Separa, s ktorým má dcérku Aničku. 38-ročná speváčka, ktorá patrí k našim najúspešnejším, však opäť prekvapila, keď sa celá jej galéria spomienok z profilu vytratila.

Nie len rodinné, ale aj iné súkromné zábery, medzi ktorými nechýbali snímky s mladším partnerom Karolom, u nej už nenájdeš. Dokonca sa špekuluje aj o tom, či dvojica ešte stále tvorí pár, keďže sa už vzájomne na svojich sociálnych sieťach neobjavujú. Jeden detail však odhalil pravdu. O čo ide a čo skutočne stojí za tým, že speváčka Tina všetko vymazala?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.