Let's Dance
Instagram/adambardy /letsdance.markiza

Túto nedeľu pred televíznymi obrazovkami zrejme budú všetky ženy nadšené. Do hosťujúceho porotcovského kresla v Let’s Dance si totižto podľa Televízie Markíza sadne idol mnohých Sloveniek. Na koho sa môžeš tešiť?

V obľúbenej tanečnej šou pomaly ide do tuhého. Na parkete sa totiž v nedeľu ukáže už iba posledných päť párov. Medzi top 5 sa tento rok podarilo prebojovať hercom Jurajovi Lojovi, Jakubovi Jablonskému, Petre Dubayovej, Anne Jakab Rakovskej a speváčke Tine.

Deviata séria známej šou sa dočkala aj poriadnej dávky kritiky. Počas priamych prenosov nechýbalo ani viacero trapasov, ktoré ale všetkých pobavili.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

Tento rok sa v obľúbenej tanečnej súťaži objavilo aj zopár noviniek. Jednou z nich je napríklad to, že každý týždeň si do štvrtého porotcovského kresla sadne niekto iný. Televízia divákov potešila napríklad ikonickým hercom Facundom Aranom. Neskôr tanečné výkony hodnotil aj Ján KoleníkNela Pocisková alebo Petra Polnišová.

Do poroty Let’s Dance mieri miláčik mnohých žien

Túto nedeľu sa v šou budeme môcť pozerať na ďalšieho fešného herca. Ako informovala Televízia Markíza, do poroty si totižto zasadne finalista tanečnej súťaže z roku 2022 a herec Adam Bardy. Aktuálne ho môžeme sledovať aj v hlavnej úlohe seriálu Mama na prenájom.

„Na účasť v Let’s Dance sa veľmi teším. Ako sa hovorí, Let’s Dance je iba raz za život a nie všetci majú možnosť byť súčasťou tohto projektu viackrát. Ja si to túto nedeľu pozriem z porotcovskej stoličky, čo je veľká zodpovednosť, ale veľmi sa na to teším,“ priznal herec.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Adam Bardy (@adambardy)

Tak čo, budeš pozerať ôsme kolo tanečnej súťaže len kvôli Adamovi?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News