Love Island

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ďalšia bývalá súťažiaca zo zoznamovacej šou Love Island našla lásku. Kráska to priznala v rozhovore pre český portál Vipstar.cz. Na Instagrame sa však už objavila aj jej prvá fotka s priateľom. Kto je ten šťastný?

Petra Beníšková prišla do tretej série šou Love Island ako „bombshell“ a svojím príchodom spôsobila poriadny rozruch. Brunetka si totižto ako prvého vybrala do páru Claudea, čo niesla veľmi zle jeho vtedajšia partnerka Ráchel.

O čosi neskôr sa však Petra dala dokopy s ďalším „bombshellom“ Oliverom. Vyzerali spolu naozaj šťastne. Všetko sa však zmenilo, keď jej priateľovi učarovala Adriana. Po nevinnej ponuke na výmenu priateliek s Luom napokon zostali Adri a Oliver spolu. Petra tak odchádzala zo šou bez partnera.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa PETRA BENÍŠKOVÁ (@petra_benis)

Petra zo šou Love Island našla lásku

Kráske sa však po šou začalo dariť v osobnom aj v pracovnom živote. Na Instagrame ju sleduje už viac ako 62-tisíc fanúšikov. Práve ona sa teraz dostala aj do finálovej desiatky súťaže Miss Česká Republika. Počas jej tlačovej konferencie priznala pre český portál Vipstar.cz, že má nového priateľa.

„Ale trúfam si povedať, že lásku som našla vonku. Som šťastne zadaná,“ povedala vtedy. Mnoho fanúšikov ju však po šou začalo spájať práve s Oliverom z Kanárskych ostrovov. Ako však sama Peťa priznala, s ním pár netvorí.

Po skončení šou Love Island sa zaľúbila už tretia súťažiaca. Už skôr oznámil vzťah Martin a zaľúbená je aj Natálie Smutná. Natálie Kočendová je zase stále spájaná s Adamom. Svoju novú lásku teraz v stories na Instagrame ukázala aj Petra.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa PETRA BENÍŠKOVÁ (@petra_benis)

Jej spoločný záber s priateľom, s ktorým sa vybrala na romantický výlet, sa ti ešte stále zobrazí po kliknutí SEM.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News