Love Island

Love Island nie je len o polonahých telách a pikantných scénach. Reality šou je aj plná úprimných pocitov častokrát sprevádzaných slzami. 16. epizódu, z ktorej zábery už TV Markíza zverejnila na svojom webe, sa oči leskli asi naozaj všetkým súťažiacim.

Keď sa zdá, že všetko je, ako má byť, a vila Love Island praská od lásky vo švíkoch, vždy nastane zvrat. Tentokrát sa do nepríjemnej situácie dostala influencerka Ráchel.

Od začiatku šou vystriedala Ráchel niekoľko partnerov, až napokon našla to pravé orechové u Claudea. U dvojice sú sympatie vzájomné, a to až natoľko, že sa pred televíznymi kamerami nechala uniesť vášňou. Nie je to však len o intímnych chvíľkach. Obaja sa vyjadrili, že sú otvorení spoločnej budúcnosti, a to aj v prípade, že by malo ísť o vzťah na diaľku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

„Častokrát je to oveľa viac kvalitnejšie strávený čas, ako keď tí ľudia bývajú spolu. Sú spolu každý jeden deň, čiže spolu nikam nechodia a nič nerobia. Čiže mne by určite nevadil vzťah na diaľku,“ priznala Ráchel.

Čo čert ale nechcel, pár v zložení Ráchel a Claude je už minulosťou. V 16. epizóde prišlo opäť raz k recoupling-u, ktorý nastáva vždy po príchode novej bombshellky či bombshella.

Love Island zaliali slzy

Prvú možnosť výberu dostali muži. Už keď bol každý tam, kde chcel byť, na rad prišla voľba bombshellky Petry, ktorá sa rozhodla práve pre Claudea. Ráchel ostala poriadne v šoku a ešte viac, keď si prečítala správu, že ak chce vo vile ostať, musí si do piatich minút vybrať nového partnera a rozbiť jeden z párov.

Zrazu sa sedenie pri ohnisku zmenilo na slzavé údolie. Pri tom, ako dredatá kráska plakala, vyšlo z jej úst napokon meno Bruno. Ráchel sa tak postarala o to, že v šou Love Island skončila Natália.

Zdroj: Markíza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News