Krásky zo šou Love Island

Svoje vymakané telo nemá problém ukazovať verejne. Kráska, ktorú Slovensko a Česko spoznalo vďaka šou Love Island, sa tentokrát ukázala úplne nahá. Ako Mishala Orth informovala na svojom Instagrame, vyzliekla sa špeciálne pre známy pánsky magazín. Portál Extra dokonca zverejnil prvé zábery.

Aj keď bola vždy aktívna a cieľavedomá, po šou sa jej život rozbehol na plné obrátky. Mishala bola jednou zo súťažiacich v prvej sérii obľúbenej šou, v ktorej si mladí ľudia hľadali lásku v luxusnej vile pred kamerami. Niektoré ženy ako Laura či Gabriela, tam partnera skutočne spoznali, iné si našli vzťah až vonku.

Mishala však nemá dôvod na smútok, po najnovších záberoch o ňu bude mať záujem ešte viac mužov.

Mishala Orth zo šou Love Island
zdroj: Instagram/mishalaofficial

Kráska zo šou Love Island išla s kožou na trh

Venuje sa svojmu Instagramu, na ktorom ju sleduje už viac ako 85-tisíc followerov, modelingu, ale aj hudbe. Minulý rok ju fanúšikovia dokonca spájali s raperom Sergeiom Barracudom.

„So Sergeiom sme dobrí kamoši. Ja som už dlhšie single a kým nepríde niekto, kto naozaj stojí za to, neplánujem to meniť. Aktuálne sa naplno venujem hudbe, to je moja vášeň a priorita. Na vzťah nemám ani pomyslenie, musí to prísť prirodzene a má to čas,“ vyjadrila sa vtedy.

Aktuálne si ju (nielen) páni môžu pozrieť naozaj na pikantných záberoch, ktoré nafotila pre magazín Playboy. „Nenechajte si ujsť moju vyzliekačku,“ napísala so smiechom k postu, ktorým to oznámila. Jej nahé zábery si môžeš pozrieť aj v galérii portálu Extra TU.

Krásky z Love Islandu
zdroj: Instagram/tess.lojkaskova

Zdroj: Instagram/mishalaofficial, extra.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News