Ráchel a Claude v Love Islande

Zdá sa, že medzi Ráchel a Claudeom to v Love Islande nie je iba o intímnostiach. V jednej z posledných odvysielaných častí tejto reality šou, ktorú si môžeš pozrieť na Voyo a na Markíze, priznali, že plánujú spoločnú budúcnosť. Dokonca sa influencerka nemá záujem spoznávať s inými chlapmi. Je zamilovaná?

Už nie je žiadnou novinkou, že influencerka Ráchel Karnižová sa vybrala hľadať lásku do reality šou Love Island. Predtým sme ju mohli vidieť už v Bez servítky či v Nákupných maniačkach. Ešte viac sa ale zviditeľnila počas vzťahu a po rozchode s hudobníkom Tomym Kottym. Práve jej expartnera si fanúšikovia žiadajú vidieť v šou Love Island, k čomu sa rázne vyjadril.

Ráchel a Claude plánujú spoločnú budúcnosť

Hoci je to iba pár dní, čo sa Love Island vysiela, Ráchel sa už vo vile dala dokopy s viacerými chalanmi. Najviac si však sadla s exotickým fešákom menom Claude. Už odkedy sa začali baviť, je viac než jasné, že to medzi nimi neuveriteľne iskrí a rozumejú si. Dokonca všetkých šokovali, keď veľmi rýchlo posunuli svoj vzťah na vyššiu úroveň.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

Ráchel a Claude sú historicky prvým párom v šou Love Island Česko & Slovensko, ktorý to nevydržal a oddal sa intímnostiam už po pár dňoch na Kanárskych ostrovoch.

Zdá sa však, že to medzi nimi nie je len o tom. Už dokonca plánujú spoločnú budúcnosť. Zamýšľajú sa nad tým, čo bude po odchode z vily a Ráchel ani nezavadí pohľadom o iného chlapa.

„Ja som povedala, že mne by určite nevadil vzťah na diaľku, pretože ja som toho názoru, že keď ľudia majú vzťah na diaľku, tak sa to dá skvele skĺbiť s tým, že keď sú spolu, tak naozaj ten čas trávia spolu a keď sú oddelene, tak sa venujú sebe. Častokrát je to oveľa viac kvalitnejšie strávený čas, ako keď tí ľudia bývajú spolu. Sú spolu každý jeden deň, čiže spolu nikam nechodia a nič nerobia. Čiže mne by určite nevadil vzťah na diaľku,“ priznala Ráchel.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Claude Lhotecký (@ed_clau)

Na iného sa ani nepozrie

Odkedy sa slovenská influencerka dala dokopy s Claudeom, so žiadnym iným chlapom neprehovorila a podľa slov moderátorky sa na iného ani nepozrela. Vraj o to ale ani nemá záujem, no nie kvôli tomu, že jej to nový partner zakazuje.

„Určite nie som človek, ktorý by niekomu zakazoval, aby sa bavila s inými chalanmi. Ale myslím si, že v tomto to máme veľmi podobne nastavené,“ priznal Claude.

„Rovnako ako ja, keď prišla Sabina a Paulína, tak od Sabi som počul niečo podobné, že som sa na ňu vlastne ani nepozrel alebo že sa so mnou ani nebavila a tiež to nie je také, že by som sa s ňou nechcel baviť. Pokojne s ňou rád pokecám. Ale na druhej strane, prečo by som si ju bral niekde bokom a viedol by som s ňou nejaké ďalšie konverzácie?“ uviedol príklad.

Zdroj: Voyo, Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News