Tomy Kotty
Instagram/rachellkka, kristinaholecova_studio

Po tom, čo sa Tomáš Drahoš alias Tomy Kotty vrátil z protialkoholického liečenia, sa pravidelne prihovára svojim fanúšikom. Teraz im spevák a moderátor prostredníctvom svojho súkromného Instagramu konečne prezradil, či sa naozaj chystá do šou Love Island, ako sa šušká. Ak chceš jeho odpovede vidieť, musíš ho požiadať o sledovanie.

Od samotného začiatku pikantnej reality šou je jej súčasťou influencerka Ráchel Karnižová, ktorá pred piatimi mesiacmi obvinila bývalého priateľa Tomy Kottyho z domáceho násilia. Dredatá červenovláska sa ukazuje ako poriadna divoška, pričom s partnerom Claudeom sa už postarali aj o prvé milovanie pred kamerami.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

Keďže program Love Island divákov veľmi rád šokuje, mnohí sa domnievali, že na Kanárske ostrovy zavíta ako „bombshell“ aj Karnižovej ex Tomy Kotty. Ten konšpiráciám len nahrával, keď na svojom Instagrame zverejňoval záhadné zábery z letiska či s výhľadom na more. Jasná odpoveď však až doteraz neprichádzala.

Tomy Kotty v Love Island?

Tomy dal počas nedele sledovateľom priestor na otázky, v rámci ktorých sa opäť viaceré zaujímali o Ráchel a Love Island. „Prvý a poslednýkrát sa vyjadrím ku veciam ohľadom LI,“ oznámil hneď v úvode svojich stories. „Si rád, že sa … správa tak, ako sa správa? Že konečne ľudia prehodnotia, kde vlastne je pravda?“ opýtal sa Kottyho jeden z fanúšikov. A hoci spevák konkrétne meno zakockoval, je zrejmé, že dotyčný spomenul Ráchel.

„Áno,“ znela Tomášova stručná odpoveď. Drahoš následne konečne na rovinu napísal, či sa do reality šou, kde účinkuje jeho bývalá priateľka, chystá aj on.

„Samozrejme, že je to len bullshit, tak ako XY ďalších vecí, ktoré sa popísali. Ja viem, že veľa ľudí, ktorí sú tu noví, absolútne netušia, čo som za personu, a podľa toho, čo si prečítali na internete alebo v novinách, si myslia, že som úplný tupec. Tí, ktorí sú tu dlhšie, tak vedia, že tupec reálne som, ale od hlúposti mám veľmi ďaleko,“ uviedol v story Kotty, ktorý v Love Island napokon karty miešať nebude.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Katarina Hoffmann Šlesarova (@katarinaslesar)

Zdroj: Instagram/tomykotty

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News