Tomy Kotty Love island
Instagram/rachellkka/focus.sk

Spevák a moderátor Tomáš Drahoš prednedávnom prelomil mlčanie a po štyroch mesiacoch sa prihovoril verejnosti, aby objasnil kauzu spojenú s bývalou priateľkou Ráchel Karnižovou. Aktuálne na svojom Instagrame zverejnil záber s výhľadom na more. Chystá sa Tomy Kotty do vily Love Island?

Počas veľkonočných sviatkov otriasol Slovenskom škandál, v ktorom zohrali hlavné úlohy influencerka Ráchel Karnižová a spevák Tomy Kotty. Dredatá červenovláska obvinila expartnera z domáceho násilia, pričom neváhala ukázať ani krvavé zábery svojej dobitej tváre.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Taguj #dneslubim (@dnes_lubim)

Kým módna dizajnérka zverejňovala šokujúce spovede, Tomáš nastupoval na protialkoholické liečenie, kde nemal prístup k sociálnym sieťam. Ozval sa až po štyroch mesiacoch, aby ľuďom ponúkol svoju pravdu a pohľad na situáciu, ktorá nastala v jeho vzťahu s Ráchel. Tá sa už zrejme v tom čase pomaly pripravovala na pobyt v luxusnej vile reality šou Love Island.

Zavíta do vily Love Island aj Tomy Kotty?

Ako je známe, krásna východniarka je súčasťou tretej série pikantného televízneho projektu, kde má aktuálne blízko ku Claudeovi. Neodmysliteľnou súčasťou Love Islandu sú však zvraty a dramatické okamihy sprevádzajúce príchod každého jedného nového člena vily. Mnohí fanúšikovia preto špekulujú, či na Kanárske ostrovy nezavíta ako „bombshell“ aj Tomy Kotty, ktorý by rozhodne všetkým divákom otvoril ústa.

Jeden zo sledovateľov sa na to Tomyho prostredníctvom Instagramu priamo opýtal. Moderátor reagoval iba čiernobielym videom, z ktorého je jasné, že leží na pláži, a emotikonom osoby nechápavo krčiacej ramenami. Jednoznačná odpoveď tak z jeho strany nepadla.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

Zdroj: Instagram/tomykotty

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News