Tomy Kotty
Instagram/katarinaslesar/dnes_lubim

Hudobník a moderátor Tomy Kotty po brutálnom rozchode s Ráchel Karnižovou konečne prehovoril. Na Instagrame zverejnil štyri videá, v ktorých porozprával svoju verziu pravdy. Profil tam však má súkromný, no jeho výpovede zaznamenal aj portál Startitup.

Je to iba pár mesiacov, čo Slovenskom otriasla kauza, v ktorej boli hlavnými postavami Tomáš Drahoš alias Tomy Kotty a Ráchel Karnižová. Známy hudobník a moderátor údajne brutálne zbil svoju partnerku a rozhádzal jej celý byt. Okrem toho ju vraj aj znásilnil a hasil o ňu cigarety. Čo z toho je podľa jeho slov pravda?

Nikdy by mu to nenapadlo

„Ja som sa reálne k niečomu priznal, nikdy som netvrdil, že sa nič nestalo a nesnažil som sa z toho vykrúcať. Od začiatku som si nasypal popol na hlavu,“ povedal a dodal, že jeho priznanie bolo pochopené inak.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Katarina Hoffmann Šlesarova (@katarinaslesar)

„S tým mojím priznaním to bolo tak, že ja som v tom momente, keď ona dala tie veci von, sedel u psychiatričky, na prijímacom pohovore na liečenie,“ priznal Tomy Kotty a dodal, že vtedy nevedel, že Ráchel niečo takéto chystá, keďže ho mala zablokovaného na Instagrame.  „V tom momente by mi ani vo sne nenapadlo, čo ona tam porozpráva,“ povedal moderátor vo videu.

Po telefonáte od majiteľa vydavateľstva, ktorého bol v minulosti súčasťou, sa stiahol zo sociálnych sietí. Upozornil ho totiž na vlnu nepekných hejtov. Aj napriek tomu však Tomáš podľa Startitupu tvrdí, že bol s Ráchel v pravidelnom kontakte prostredníctvom WhatsAppu.

Potom udržiaval kontakt už len s majiteľom vydavateľstva a so svojou PR manažérkou. Následne čakal už len na prijatie na psychiatrickú liečbu, kde sa dostal po menej ako týždni potom, ako bol na pohovore.

Tomy Kotty sa za toto hanbí

„Keď sa to celé uzavrie, potom sa porozprávame o tej brutálnej bitke, ktorú zažila a aj si môžeme niečo povedať k tým desivým fotkám, ktoré pridala,“ tvrdí Tomy Kotty a dodáva, že si všimol, že Ráchel vraj rozpráva úplne iné veci ľuďom na sociálnych sieťach, ako tie, ktoré uvádza v policajných výpovediach.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa FOTENIE V ATELIÉRI (@kristinaholecova_studio)

Tomy Kotty vo svojom poslednom videu ľutuje hlasovky, ktoré poslal Ráchel a ktoré potom aj zverejnila. Možno si pamätáš, že v nich bol agresívny a vulgárny. Mrzí ho, že je to jediné, na čo sa zmohol v deň, kedy sa celý brutálny rozchod partnerov mal udiať.

Aké obvinenia ešte vzniesla Ráchel a čo o tom povedal Tomyho právnik?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News