Ráchel Karnižová
Instagram/voyo.sk/rachellkka

Diváci tretej série šou Love Island sa určite nestíhajú čudovať, akou rýchlosťou sa menia zloženia párov. Známa slovenská influencerka Ráchel Karnižová má zálusk už na tretieho fešáka.

Ráchel Karnižová sa dostala do širšieho povedomia vďaka účinkovaniu v reláciách Bez servítky či Nákupné maniačky. Najväčšiu pozornosť na svoju osobu však strhla kauzou domáceho násilia, ktoré mal na nej páchať jej expriateľ, spevák a moderátor Tomy Kotty.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🔥RACHEL♌️ (@rachellkka)

Červenovláska sa po škandále neraz vyjadrila, že si od mužov dáva pauzu. O to väčší šok prišiel v momente, keď TV Markíza odhalila, kto bude bojovať o lásku v tretej sérii šou Love Island. Medzi obyvateľmi luxusnej vily na Kanárskych ostrovoch sa totiž ocitla práve Ráchel.

Prvou voľbou bol romantik Lu

Ráchel sa najprv zahľadela do romantika Lua, ktorý o sebe prezradil, že rád skladá zaľúbené piesne. V páre však dlho nevydržali. Karty poriadne zamiešal hlas ľudu a jeho preferencie toho, kto sa ku komu najviac hodí. Známa influencerka tak Lua musela vymeniť za potetovaného svalnáča s talianskymi koreňmi Sandra.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News