Ráchel a Claude

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Influencerka Ráchel a jej partner Claude v šou Love Islande šokujú čoraz viac. V najnovšej časti, ktorú včera odvysielala Televízia Markíza, sa bavili o dôležitej téme. Čo sú ochotní akceptovať po návrate domov? Tento úryvok nájdeš aj v článku na webe markiza.sk.

Tretia séria obľúbenej reality šou Love Island Česko & Slovensko je v plnom prúde. Jej súčasťou je aj slovenská influencerka Ráchel Karnižová, ktorá sa v poslednej dobe stáva ešte známejšou. Nepochybne je totiž jednou z najvýraznejších tvárí tejto súťaže o láske.

Ráchel a Claude budú mať otvorený vzťah?

Aktuálne tvorí Ráchel pár s exotickým fešákom menom Claude. A hoci už vo vzťahu mali krízu, počas ktorej ju veľmi sklamal, dokázali si to vyrozprávať. Český partner jej dokonca pred všetkými zaspieval pieseň, prostredníctvom ktorej sa jej ospravedlnil.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

Nie je žiadnou novinkou, že sa dvojica priamo vo vile oddáva milostným radovánkam, pri ktorých ju už dokonca stihol pristihnúť jeden zo súperov.

Ráchel a Claude sa už bavili aj o tom, čo s nimi bude po odchode zo šou Love Island. Priznali, že si vedia predstaviť vzťah na diaľku. To ale nie je všetko. Teraz túto svoju debatu o budúcnosti po súťaži posunuli o prekvapivý level vyššie.

„Asi by som neakceptovala, keby že máš ešte jednu frajerku nejakú. Lebo poznám ľudí, ktorí majú aj štyri frajerky, ale to by som ja neakceptovala. Akceptovala by som, keby že máš niečo s niekým iným, ale frajerka, keby to bola, to nie. Keby v tom boli city, to by som neakceptovala,“ povedala Ráchel a dodala, že by u nej neprešli ani žiarlivostné scény.

Zdroj: Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News