Ráchel a Claude

Nečakaný koniec lásky medzi Ráchel a Claudeom v reality šou Love Island? Ako už možno vieš, do vily prišla nová bombshell, ktorá si vybrala práve exotického fešáka, no vtedy slovenská influencerka ani len netušila, ako sa k nej jej partner zachová.

Z rozhovoru, ktorý nájdeš aj v článku na webe Markíza.sk, budeš v šoku. Ani v ukážkach zverejnených na Facebooku to medzi Ráchel a Claudeom nevyzerá veľmi ružovo. To dusno by sa doslova dalo krájať.

Koniec medzi Ráchel a Claudeom?

Po poslednom nevydarenom vzťahu a drsnom rozchode sa známa slovenská modelka, podnikateľka a influencerka Ráchel Karnižová vybrala hľadať lásku do tretej série šou Love Island Česko & Slovensko. V prvej epizóde sa spárovala s romantikom Luom, ktorý sa ale potom zamiloval do Adriany.

Ráchel sa to teda rozhodla skúsiť s exotickým fešákom Claudeom. Od prvej chvíle to medzi nimi iskrilo a rozumeli si aj po osobnostnej stránke. Dokonca si to spolu užili v sprche. Preto nikto ani len nepredpokladal, že to medzi nimi napokon skončí zle.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

Ich vzťah sa začal kaziť v okamihu, keď do vily zavítala nová bombshell Petra, ktorá išla na rande so všetkými chalanmi. Ako sama priznala, najviac si rozumela s Claudeom. A hoci vedela, že s Ráchel majú k sebe blízko, vybrala si ho, prečo sa mohla ryšavka vrátiť domov. Napokon však rozbila ďalší pár a ostala tak na Kanárskych ostrovoch, čo teraz možno ľutuje.

Claude totiž prejavuje sympatie k svojej novej partnerke aj napriek tomu, čo bolo medzi ním a Ráchel, ktorej to aj priamo povedal. Influencerka sa neubránila slzám a absolútne tomu nerozumela. Bol to pre ňu zrejme najhorší rozhovor v šou.

„Ja som jej úprimne povedal, že Petra sa mi páči, že ma priťahuje. Zároveň si uvedomujem, čo sme tu doteraz mali s Ráchel. Takže ja neviem,“ zasmial sa z tejto situácie Claude. Slovenskej influencerke ale do smiechu nebolo. „Ja chápem, ale to nie je o vyberaní. To je o tom, že ktorý vzťah teda chceš budovať a či chceš budovať vzťah,“ vysvetlila mu Ráchel.

„Nech už sa stane čokoľvek. Či už spolu budeme alebo nebudeme, tak keď sa vrátime …“ začal vysvetľovať. „Takže premýšľaš nad tým, že so mnou nebudeš alebo čo?“ prerušila ho Ráchel s tým, že Claude asi nevie, čo chce. Nevyvrátil to, ani nepotvrdil, no svoju expartnerku začal ignorovať. Ona však Petre vysvetlila, že sa na ňu nehnevá.

Nový milostný trojuholník v Love Islande?

Ani v najnovších ukážkach na nasledujúcu Hotlist epizódu to medzi nimi nevyzerá ružovo. Moderátorka Zorka Hejdová si k ohnisku posadila práve Claudea, Ráchel a Petru. „Dávala by som si pozor, pretože môže prísť znova iná bombshell, ktorú si zase vyberie a je to opakujúci sa kolotoč,“ varovala novú súťažiacu slovenská influencerka v najnovších ukážkach.

A ak chceš vedieť, ako to v ich milostnom trojuholníku pokračuje, stačí si pozrieť novú časť na Voyo a už dnes večer aj na Markíze.

Zdroj: Markíza.sk, Facebook/Televízia Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News