Ruža pre nevestu
Instagram/tvmarkizaofficial/raduzkafka

A je to vonku. Semifinalistka Stanka Lučková zo šou Ruža pre nevestu 2 v stories na Instagrame prezdieľala video od muža, ktorý sa možno zdá povedomý aj tebe. K záberu pridala pekné slová, ktoré potom na svojom profile prezdieľal aj on.

Ako už pravdepodobne vieš, reality šou Ruža pre nevestu 2 je predtočená. Rovnako, ako bola aj prvá séria. To znamená, že všetky súťažiace už sú nejaký ten čas doma. Venujú sa svojim povinnostiam a pravidelne sa ukazujú aj na sociálnych sieťach či rôznych udalostiach.

Napriek tomu, že dievčatá nesmú vyzradiť, ako to v šou Ruža pre nevestu bude pokračovať a kto vyhrá, už bolo zopár dohadov. Pozorní fanúšikovia si počas Let’s Dance všimli, že Julie tam prišla s náramkom, ktorý jej daroval Radko. Neskôr však Filip Sulík vyzradil, že vyhrať mala Stanka. To, či niektorá z týchto klebiet bude pravdivá, sa dozvieme už 31. mája na Markíze.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Aktuálne je jasné, že do semifinále postúpili Stanka, Julie a Jennifer. Dozvedeli sme sa to v piatok večer v telke a v predstihu aj na platforme Voyo. Z ukážok na ďalšiu časť sme sa dozvedeli, že v šou sa ukážu rodičia dievčat a zoznámia sa s Radkom.

Prednedávnom dokonca uniklo video z letiska. Ženícha s dvoma nevestami tam pristihla jedna z fanúšičiek, ako sa chystajú odletieť zo Srí Lanky. Vyzerá to teda tak, že tesne pred bránami finále vypadne Jennifer. To by mohlo potvrdiť špekulácie o tom, že vyhrá buď Julie alebo Stanka.

Toto je láska Stanky zo šou Ruža pre nevestu

Práve krásna Košičanka však pred pár hodinami v stories na Instagrame zverejnila video, ktoré prezdieľala od svojej „lásky“. Je na ňom Radúz Kafka, ktorý je súčasťou štábu šou Ruža pre nevestu. Na jeho Instagrame dokonca nájdeš pár fotiek zo Srí Lanky, s Radkom, ale aj so Stankou.

„Len tak si chodím ako @stanislavaluckova,“ pripísal k videu dramaturg šou Ruža pre nevestu. Krásna modelka tieto zábery prezdieľala na svojom profile a pridala k nim popis: „Radúz je moja láska.“ On to neskôr prezdieľal opäť vo svojich stories aj so Stankinými slovami. „A je to vonku, do kelu,“ dodal ešte.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Raduz Kafka (@raduzkafka)

Zrejme však išlo iba o vtip a zdá sa, že aj Stanka a Radúz si k sebe počas natáčania našli cestu.

Zdroj: Instagram/stanislavaluckova, Instagram/raduzkafka

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News