Ruža pre nevestu Stanka Anet Nicole koniec kamarátstva

V šou Ruža pre nevestu sa súťažiace už od začiatku dávali do skupín. Obľúbené trio bola práve Anet, Nicole a Stanka, ktoré diváci milovali a boli prezývané ako „kostolný gang“. Ako uvádza Markíza.sk Nicole a Anet prehovorili o Stanke … A to so slzami v očiach. Čo sa stalo? 

Ako už určite vieš, šou Ruža pre nevestu 2 vyhrala práve 31-ročná východniarka Stanka. Krásnej brunetke a televíznemu ženíchovi však okolnosti nepriali a dvojica sa rozišla. „Bohužiaľ musím povedať, že sa nám vzťah nepodarilo rozvíjať ďalej a nie sme spolu. Napriek tomu svoju účasť v Ruži pre nevestu ani na sekundu neľutujem a verím, že v tejto šou si človek môže nájsť svoju spriaznenú dušu,“ prezradil ženích Radko.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa STANISLAVA LUČKOVA 🌹 (@stanislavaluckova)

Kamarátstvo zo šou Ruža pre nevestu čelí kríze

Diváci si v šou najviac obľúbili tzv. kostolný gang, ktorý sa skladal zo Stanky, Anet a Nicole. Tieto dievčatá nikdy nerobili drámy a vyznačovali sa slušným správaním. Trojica sa držala skôr v úzadí a nedá sa povedať, že by robili intrigy ako niektoré ich protivníčky. Účastnícky šou Ruža pre nevestu sa pred pár dňami stretli na chate, no víťazka Stanka sa tam neukázala.

Počas spomínaného stretnutia dostala tmavovlasá Nicole aj otázku ohľadom Stanky. A z jej odpovede je zjavné, že víťazka ju nejakým spôsobom sklamala.  „Neublížila mi nijako, na Stanku mám stále názor, že je super človek, ale možno v niektorých situáciách by mala ako keby upustiť z nejakých názorov, ktoré sa možno týkajú iba jej samotnej a nie ostatných ľudí okolo nej,” vyjadrila sa Nicole so slzami v očiach.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa STANISLAVA LUČKOVA 🌹 (@stanislavaluckova)

Stanke nevydržal vzťah s Radkom, no ani s 2 najlepšími kamarátkami

Na televíznych obrazovkách bolo vidno, že „kostolné“ trio si neskutočne rozumelo a navzájom sa ochraňovali. No názor na Stanku už podľa všetkého zmenila aj Anet. Nás možno prekvapili niektoré Stankine reakcie, neboli také, že ako keby … Že radšej seba uprednostní, ako to kamarátstvo Svoju možno hrdosť alebo niečo také,“ vyjadrila sa drobná vizážistka.

Nuž a príležitosť rypnúť si, si nenechala ujsť ani najškandalóznejšia súťažiaca. Podľa Dolli išlo Stanke len o výhru a o svoje kamarátky sa viac nezaujíma. „Mne to príde tak, ako keby Stana chcela iba vyhrať výhru, chcela tam mať niekoho, aby bola, aby s ňou držali a vyhrala a mala zrazu v pi*i svoje kamarátky,otvorene povedala rozhorčená blondínka.

A čo si myslíš ty? Išlo Stanke skutočne len o výhru alebo mala svoje kamarátky úprimne rada?

Zdroj: Markíza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News