Matúš Kolárovský a Mirka Hriňáková
Instagram/mirkahri/matuskolarovsky

Obľúbený mladý spevák a herec Matúš Kolárovský poriadne prekvapil. Na Instagrame sa snaží získať pozornosť krásky z reality šou. Zdá sa tak, že vzťah s Veronikou Nízlovou ostane len pri tom rodičovskom.

Meno Matúš Kolárovský sa mnohým spája s obľúbeným seriálom Pán Profesor, kde si tento exotický fešák zahral Hassana. Jeho meno môžeš však poznať aj pod speváckou prezývkou Yael. K jeho najväčším hitom patria určite skladby Vďaka ti s Puertom alebo Princezná, na ktorej spolupracoval s krásnou Ronie.

Matuš Kolárovský má dcérku s Twiinskou

Matúš sa takisto preslávil hitom s názvom MY, ktorým oznámil krásnu novinku. Práve mladý fešák je totižto otcom jedinej dcérky Veroniky Nízlovej. Táto dvojica však nikdy netvorila oficiálny pár. Ako obaja tvrdia, sú len kamaráti a predovšetkým rodičia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa vebi (@veronikatwiins)

V našom nedávnom článku si sa mohla dočítať o vzťahu Matúša Kolárovského s mamičkou jeho dcérky – Veronikou Nízlovou. Mladý spevák vtedy sám priznal, že nikdy nemôže povedať, že niekedy vytvoria pár. „Ako hovorí Justin Bieber: ,Nikdy nehovor nikdy‘. A preto nemôžem nikdy povedať nikdy, lebo to by som naozaj išiel proti svojej vlastnej filozofii života,“ povedal.

Matúš Kolárovský tvoril pár s mladou kráskou Nikolou Buranovou, s ktorou sa im však cesty rozišli. Odvtedy začal tráviť čo najviac času s malou dcérkou a Veronikou. Aj keď sa to mohlo zdať na šťastný koniec, títo dvaja však spolu asi naozaj nebudú. Matúš sa vraj snaží získať pozornosť krásky z reality šou.

O ktorú krásku má Matúš Kolárovský záujem?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News