Slovenská youtuberka Petrana Galatea

Pri pohľade na ňu by len málokto veril tomu, že práve vzhľad ju v minulosti veľmi trápil. V šou Ruža pre nevestu na TV Markíza o lásku Tomáša Tarra bojuje aj slovenská youtuberka Petrana Galatea. Ako informovala Pluska, mladá kráska ho šokuje priznaním o svojej minulosti. 

Mladá Petrana sa venuje ASMR videám na YouTube a už od prvej časti šou, v ktorej hľadá podnikateľ svoju novú partnerku, patrí k tým výraznejším osobnostiam. Svetlovláske nechýba sebavedomie, no už sa stihla dostať aj do konfliktu. I keď sa ju ostatné snažili zo súťaže vyradiť, Tomáš jej dal šancu. A čaká ich prvé rande.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Petrana Galatea (@petranagala)

Slovenská youtuberka mala problémy

Pri spoločnom rozhovore kráska šokuje priznaním o svojej minulosti. „Asi od 16 rokov som mala extrémne depresie, úzkosti. V sedemnástich som sa pokúsila o samovraždu. Tuto mám jazvu, vidíš?,” odhalila svoje tajomstvo. K bodu, že si chcela vziať život, ju doviedli myšlienky o vzhľade.

„Kedysi som si myslela, že som extrémne škaredá. Nemala som rada svoje oči, ľudia ma za to šikanovali a hovorili mi, že som zombie. To bolo dokonca aj v škôlke. Prestala som chodiť do školy. Mala som aj bulímiu a tá sa mi stále môže vrátiť,“ povedala na rovinu. Dnes to už má všetko v sebe vyrovnané a o svojom vzhľade nepochybuje.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Petrana Galatea (@petranagala)

„Mám neskutočnú fóbiu zo smrti. Je to zábavné, že niekto, kto si chcel zobrať vlastný život, tak teraz v noci rozmýšľam nad tým, že Ježiš, ja nechcem zomrieť! Chcem žiť navždy!” Celý rozhovor uvidia diváci v novej časti šou.

Zdroj: pluska.sk, TV Markiza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News