Ruža pre nevestu
Instagram/voyo.sk/tvmarkizaofficial

Mirka a Petrana si aj po finále šou Ruža pre nevestu posielajú drsné odkazy. Ohrdnutá veterinárka sa pre Markízu nehanbila povedať názor na víťazku a servítku si pred ústa veru nedala. YouTuberka to zrejme postrehla a prostredníctvom stories na svojom Instagrame vyjadrila svoj názor na situáciu.

Do finále šou Ruža pre nevestu sa prebojovali jasné favoritky. Mirka a Petrana ale sú úplné protipóly a do konca nebolo jasné, koho si Tomáš vyberie. Hoci si Mirka bola istá, že vyhrá, podnikateľ napokon svoj prsteň podaroval YouTuberke.

Takto Mirka zhodnotila Petranu

Keď dal podnikateľ veterinárke košom, vyzerala, že ju to neprekvapilo a namiesto plaču sa aj naďalej usmievala. V rozhovore po šou však vyjadrila svoj jasný názor na súperku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

„Bola som z toho sklamaná, že si nevybral mňa, najmä z dôvodu, že som ho považovala za silného sebavedomého muža, ktorý vie, čo robí a vidí veci. Ja potrebujem pri sebe silného muža, ktorý sa nenechá zmanipulovať rozmaznaným dieťaťom, ktorému ide len o peniaze a víťazstvo,“ zhodnotila Mirka pre Markízu a dodala, že Petrana zvolila dobrú taktiku.

Aký odkaz posiela Petrana Mirke a kto veterinárku v šou najviac prekvapil?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News