Ruža pre nevestu a Filip Sulík
Instagram/ruzaprenevestu_fan2/fikisulik123

Filip Sulík a Anet zo šou Ruža pre nevestu si na sociálnych sieťach posielajú odkazy. Syn známeho politika na Instagrame svojho podcastu prezradil, že vraj bol vonku a spal s nevestou zo zoznamovacej šou. Ona si to všimla a na tieto slová reagovala v stories. On jej taktiež poslal odkazy prostredníctvom príbehov na svojom Instagrame. No viac zachytil portál Topky.

Súčasťou druhej série šou Ruža pre nevestu bola aj Anet Slotová. Síce sám Radko priznal, že patrí medzi najkrajšie baby vo vile, ona priznala, že z niektorých vecí na svojom tele má komplexy.

Na televíznych obrazovkách sme však mali možnosť vidieť jej hrdosť a to, že si váži samu seba. Od chlapov vyžaduje veľké romantické a originálne gestá a v blízkosti muža, ktorý o ňu má záujem, sa chce cítiť ako kráľovná.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Voyo official (@voyo.sk)

Čo mala Anet zo šou Ruža pre nevestu s Filipom Sulíkom?

O Anet však teraz čosi prezradil známy Slovák, ktorý si nikdy servítku pred ústa nedáva. „Mňa nepriťahujú ženy, čo sú také, že … Napríklad Anet z Ruže, tak ona bola celkom hot, ale proste ona bola jak morča,“ povedal Filip Sulík vo videu na Instagrame svojho podcastu. „Ja som s ňou bol vonku dávno už. Pred dvoma rokmi,“ dodal.

Táto informácia sa dostala aj k fanúšikovi Anet zo šou Ruža pre nevestu. Opýtal sa teda, či naozaj s Filipom bola vonku. „Hej, to bol sociálny experiment,“ odpovedala kráska v stories pre blízkych priateľov, ako zaznamenali Topky. Aj tak sa to však k Filipovi dostalo a musel na to reagovať.

„Anet z Ruže tvrdí, že ja som bol sociálny experiment,“ povedal známy Slovák v ďalšom videu na Instagrame Fiki Unchained. Viac sa však dozvieš v jeho dennom vlogu. Rozobrali to ale aj Topky. „To, že sme 2 hodiny od zoznámenia j*bali, bola súčasť experimentu?“ povedal Filip podľa Topiek.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Fiki Unchained (@fikiunchained)

Čo si ešte Anet a Filip odkázali?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News