Jennifer zo šou Ruža pre nevestu a Jakub Jablonský
Instagram/pepeconfidential/voyo.sk

Herec Jakub Jablonský a Jennifer zo šou Ruža pre nevestu 2 majú spoločnú minulosť. Krásna brunetka o tom prehovorila v najnovšej epizóde relácie Bez ruže, ktorú nájdeš na webe Televízie Markíza. Čo spolu mali?

Jennifer v šou Ruža pre nevestu 2 patrila k najvýraznejším súťažiacim. A to nielen preto, že už sa v minulosti zúčastnila rovnakej zoznamovacej relácie v Švajčiarsku. Tá ale mala byť spájaná so škandálom, keďže ženícha vraj doma čakala priateľka. Okrem toho sme sa o krásnej dlhovlasej brunetke dozvedeli, že pekne spieva a bola aj Radkovou favoritkou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Žiaľ, do finále sa nedostala, a teda skončila na treťom, bronzovom mieste. Zaujímavosťou je, že rovnako dopadla aj v švajčiarskej verzii šou Ruža pre nevestu.

Čo spolu mali Jennifer zo šou Ruža pre nevestu a Jakub Jablonský?

U nás však býva zvykom, že vypadnuté súťažiace sa neskôr objavia v relácii Bez ruže. Teraz si to tam teda namierila práve Jennifer, ktorá porozprávala o zákulisí šou. Tiež prezradila, aké mala v semifinále pocity. Jej rodičia sa tam totiž zoznámili s potenciálnym ženíchom Radkom. Tiež si zaspomínala na pocity po vypadnutí a opäť sa jej natlačili slzy do očí.

Moderátor však situáciu odľahčil vtipným videom, ktoré Jennifer natočila ešte na Srí Lanke a nemali sme ho možnosť vidieť v telke. Zabŕdol teda aj do témy herectva, ktoré študovala, čo priznala hneď v prvej epizóde šou Ruža pre nevestu 2. A v triede bola so známym hercom.

„Ale tak to som nedokončila,“ prezradila Jennifer v relácii Bez ruže. S kým ale študovala v ročníku? „No však s Kubom Jablonským som chvíľu bola,“ dodala s tým, že ju možno ešte niekedy spozorujeme na našich televíznych obrazovkách.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Zdroj: Markíza/Bez ruže

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News