Ruža pre nevestu 2
Instagram/julie__hojdyszova/kristofko

Zdá sa, že tretia epizóda šou Ruža pre nevestu 2 bude poriadne vyostrená. Podľa ukážok, ktoré na svojom webe zverejnila Televízia Markíza, sa dočkáme ďalších sĺz a dokonca dôjde na prvý bozk. Jedna z favoritiek odíde a zaboduje aj Dolli, ktorá sa Radkovi k niečomu prizná. Povie mu, že je matka?

Televízia Markíza dokonca na webe zverejnila aj priznanie Jennifer. Výrazná súťažiaca opísala, prečo sa rozhodla ísť hľadať ženícha do ďalšej Ruže pre nevestu. V minulosti sa totiž objavila v švajčiarskej verzii.

Zdá sa, že tretia časť šou Ruža pre nevestu 2 bude zaujímavá

Napätie medzi súťažiacimi v šou Ruža pre nevestu 2 graduje. A zdá sa, že v tretej odvysielanej epizóde to bude naozaj veľmi zaujímavé. Pokračovanie obľúbenej relácie si môžeš už dnes večer pozrieť na platforme Voyo a zajtra sa ďalšej časti dočkáme aj v televízii na Markíze. Podľa ukážky, ktorá sa objavila na webe, sa máme na čo tešiť.

Radko sa s troma dievčatami vyberie na rande, ktoré bude plné zábavy a flirtovania. Jednou vecou ich však šokuje – na večeru zrejme budú musieť spracovať a zjesť „morské príšerky“. Dočkáme sa aj prvého vášnivého bozku. Ten Radkovi nečakane uštedrí Verona.

Aj Dolli ženícha na rande očividne extrémne prekvapí. „Povedala mi informáciu, ktorá mi vyhodila ističe,“ povedal Radko. Tak čo myslíš, čo to bude? Prizná sa mu, že má syna, ako sme sa dozvedeli iba prednedávnom?

Okrem toho sa však v tretej časti šou Ruža pre nevestu dočkáme aj sĺz a dokonca možno začiatkov zrútenia. Lucy sa rozplače a povie, že ju súperky v súťaži zničia. Dokonca to vyzerá tak, že Julie, ktorú si Radko zobral na prvé celodenné rande, jednoducho odíde, prečo sa všetky baby budú čudovať a padnú aj slzy.

Klamstvo v zahraničnej verzii šou?

Na webe Markízy sa však objavilo aj priznanie Jennifer. Pred pár dňami sa totiž zistilo, že v minulosti súťažila aj v zahraničnej verzii šou Ruža pre nevestu. V švajčiarskom formáte Der Bachelor to dotiahla až na tretie miesto, no dočkala sa tam podvodu.

„Keďže mi to v Švajčiarsku nevyšlo, čo som bola aj rada, keďže vyšlo najavo že švajčiarsky ženích mal po celý čas šou frajerku, ktorá naňho doma čakala. Doteraz sa nad tým síce polemizuje, ale my vieme, ako to bolo,“ šokovala Jennifer.

„Kamarát sa ma potom spýtal, či to nechcem skúsiť aj v slovenskej Ruži. Po čase som si zároveň uvedomila, že neviem byť s nikým iným ako so Slovákom, tak som si povedala prečo nie,“ dodala.

Zdroj: Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News