Ruža pre nevestu 2

Šokujúce odhalenie! Jedna z nových súťažiacich šou Ruža pre nevestu 2 vraj opustila svojho syna. Pre portál Eva to potvrdil nemenovaný zdroj z okolia krásky, no to nie je všetko. Ozval sa aj niekto ďalší. Voči týmto obvineniam sa už však stihla ohradiť aj samotná Dolli pre Markízu.

Minulý piatok sa začala vysielať druhá séria šou Ruža pre nevestu. Všetci sme boli vo veľkom očakávaní. Zaujímalo nás, ako sa na našich televíznych obrazovkách predvedie nový ženích Radko Urbanyak. No diváci boli zvedaví aj na nové nevesty. Časť z nich Markíza odhalila ešte pred odvysielaním prvej epizódy.

Medzi nimi bola aj extravagantná exfarmárka Nikoleta Daniela Kortišová alias Dolli, ktorá sa od svojho pôsobenia na Farme neuveriteľne zmenila. Sama priznala, že na sebe má niekoľko vylepšení a je takto spokojná. Radko však v šou priznal, že nie je jeho typ, no napokon, keď sa s ňou začal rozprávať a spoznali sa o trochu viac, zmenil názor.

Dolli zo šou Ruža pre nevestu 2 vraj opustila syna

Teraz sa na povrch dostali ďalšie informácie zo súkromného života Dolli. Nikoleta má syna, pamätám si ju ako chodila s tehotenským bruškom po Považskej Bystrici a potom kočíkovala, ako vzorná mamička. Teraz však neviem ako sú na tom, dlho som ich spolu nevidela,“ povedal zdroj z okolia súťažiacej pre portál Eva.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Na Instagrame sa však mali objaviť ďalšie špekulácie. Podľa magazínu sa profilu Cryngim ozvala osoba, ktorá vie viac. Tento účet je však na sociálnej sieti súkromný, no šokujúce informácie zaznamenal a na svojom webe zverejnil portál Eva.

Čo o Dolli a jej synovi prezradila údajná opatrovateľka a ako sa k tomu extravagantná súťažiaca vyjadrila?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News