Ruža pre nevestu 2

Zdá sa, že aj druhá séria šou Ruža pre nevestu bude sršať krásou. No určite sa môžeme tešiť aj na vypäté situácie, intrigy, hádky, ale aj vášeň. Nesmieme zabudnúť na extravaganciu, ktorou oplýva jedna zo súťažiacich.

Ako sme sa dozvedeli z webu Markízy, o srdce atraktívneho podnikateľa Radka Urbanyaka bude bojovať aj známa exfarmárka, ktorá sa od pôsobenia v televízii veľmi zmenila a o svojich vylepšeniach porozprávala aj Markíze. Okrem nej si to však do Ruže namierila aj škandalózna česká misska. Čo myslíš, ktorá z týchto báb pred kamerami predvedie väčšiu šou?

Do šou Ruža pre nevestu 2 mieri extravagantná exfarmárka

Na začiatku týždňa Televízia Markíza odhalila prvé tri sympatické súťažiace, ktoré už 8. marca uvidíme v šou Ruža pre nevestu 2. Už z krátkych upútaviek sme sa dozvedeli, že ide o šikovné a inteligentné baby. Práve dnes však prišlo na ďalšie predstavovanie. A veru, že tentokrát to je poriadny nárez.

Markíza prezradila, že do obľúbenej reality šou mieri kráska z Farmy 6. Ide o extravagantnú kaderníčku Danielu Nikoletu, ktorá si hovorí Dolli. Je nezamestnaná a v Ruži pre nevestu 2 chce spraviť poriadnu šou. Okrem toho si tam však túži nájsť chlapa svojho života, pričom jej veľmi na vzhľade nezáleží.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Od pôsobenia v šou Farma sa však 28-ročná Dolli neuveriteľne zmenila. Netají sa tým, že si na sebe nechala čo-to vylepšiť. Ako sama povedala Televízii, v prsiach má momentálne okolo 860 ml.

„Pery som mala spravené už na Farme. Neskôr som si dala zväčšiť prsia, a to konkrétne dvakrát. Okrem toho nemám na sebe nič iné vylepšené – ak nerátam botox. Najdrahšie boli rozhodne prsia, ktoré som si druhýkrát dala spraviť u svetovo známeho plastického chirurga doktora Maxima Ivanchuka – druhá operácia pŕs ma tak vyšla 12-tisíc eur,“ povedala Markíze.

Na otázku, či ju k premene priviedlo nízke sebavedomie alebo snaha o záujem mužov, odpovedala takto: „Nie, proste mne sa páči byť iná, extravagantná. Milujem, keď sa na mňa ľudia pozerajú,“ priznala.

Tešiť sa môžeme aj na výraznú českú missku

Ďalšou súťažiacou je 24-ročná česká modelka Julie. Zaujímavosťou podľa Markízy je, že v detstve sa venovala aj mágii a bola najmladšou členkou Únie moravských kúzelníkov. V roku 2022 sa však objavila aj v Miss Českej republiky, kde získala titul I. vicemiss, no v priamom prenose sa ho vzdala, pretože vraj chcela byť verná svojim životným hodnotám a všetkému, v čo verí.

V šou Ruža pre nevestu sa objaví aj krásna 27-ročná podnikateľka Nikoleta z Trnavy, ktorá pripomína exotickú krásku. Je majiteľkou kozmetického salónu a finančnou riaditeľkou. Považuje sa za vorkoholičku, keďže miluje svoju prácu. Po skončení dlhodobého vzťahu je znovu pripravená zamilovať sa. Ktovie, možno bude pre ňu tým pravým Radko.

Zdroj: Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News