Krištof Králik

Ruža pre nevestu sa stala na našom území mimoriadne populárnou. Okrem ženícha či neviest sledujeme na obrazovkách pravidelne aj moderátora šou, ktorým je Krištof Králik. Práve jeho počas vysielania jedenástej epizódy šou vyspovedala Televízia Markíza. Začal opäť randiť a naozaj sa zaplietol s Larou zo šou?

Krištof Králik sa preslávil ako mladý fešák ešte v seriáli Pán Profesor. Minulý rok sa stal aj moderátorom obľúbenej šou Ruža pre nevestu, kde nechýba ani tento rok.

V poslednom období sa dosť rozoberá aj jeho súkromie. Moderátor totižto prekvapil pauzou vo vzťahu so svojou manželkou Petrou, ktorú si vzal v Las Vegas.

Práve počas natáčania druhej série zoznamovacej šou sa však začalo špekulovať aj o jeho vzťahu či romániku s mladou nevestou Larou. Tieto dohady vznikli po tom, čo Lara zdieľala fotku, na ktorej bol podľa fanúšikov aj Krištof.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristof Kralik 🐇 (@kristofko)

Ako je na tom milostný život moderátora Krištofa?

Ako však samotná kráska priznala v nedávnom rozhovore, s Krišofom pár netvoria. Pre Televíziu Markíza však teraz o týchto klebetách prehovoril aj samotný Krištof. Ako odpovedal na otázku, čo je na jeho vzťahu s Larou pravdy?

Vôbec nič, vzniklo to na základe čiernobielej fotky, ktorú som ja pridal na svoj profil. A myslím, si, že následne z toho vznikol nejaký virálny TikTok, ktorý sa ku mne vlastne ani nedostal. Potom následne na to bol článok v Emme, že sme spolu. Ja som iba dostal také tri šoky, ktoré som nechal úplne svojvôľne plynúť, lebo mi bolo úplne jedno, čo kto tvrdí,“ vyjadril sa Krištof.

V rozhovore následne ešte dodal, že po týchto článkoch napísal aj Lare, ktorá mu objasnila, ako celé nedorozumenie vzniklo. Krištof priznal aj to, že je aktuálne stále single, avšak rozvod s manželkou ešte stále neprebehol.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristof Kralik 🐇 (@kristofko)

Zdroj: Televízia Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News