Ruža pre nevestu 2

Televízia Markíza už prezradila aj meno moderátora, ktorý bude spoločne so ženíchom Radkom viesť šou Ruža pre nevestu 2. Zdá sa, že to bude opäť herec Krištof Králik. Ten však prekvapil aj vyjadrením o svojom súkromí. S manželkou momentálne spolu nie sú. Budú mať teda u neho teraz šancu aj nové nevesty?

Meno moderátora šou Ruža pre nevestu 2 je známe

Už v prvej sérii šou Ruža pre nevestu sme mohli zhodnotiť moderátorské zručnosti herca Krištofa Králika, ktorý sa objavil aj v obľúbenom seriáli Pán Profesor. Sama musíš uznať, že tejto úlohy sa chopil veľmi dobre a perfektne zapadol, hoci na ňom bolo vidno, že spočiatku bol trochu neistý. Postupne sa s rolou moderátora zžil a predviedol perfektný výkon.

Zrejme aj to tvorcov presvedčilo, aby ho zakomponovali do druhej série tejto úspešnej šou. „Krištofa Králika si diváci obľúbili v minuloročnej sérii šou Ruža pre nevestu. Do jej konceptu skvelo zapadol nielen profesijne, ale aj ľudsky, a preto nás veľmi teší, že môžeme v spolupráci pokračovať aj pri ďalšej sérii tejto šou,“ povedala PR manažérka TV Markíza Zuzana Ďuricová.

„Na moderovanie druhej série šou Ruža pre nevestu sa veľmi teším. Vďaka skúsenostiam z minulého roka už presne viem, do čoho idem a čo ma čaká. Aj preto sú moje pocity veľmi príjemné. Natáčame v exotickom prostredí Srí Lanky, ktoré dodáva celkovej šou ešte väčšiu atraktivitu. Diváci sa rozhodne majú na čo tešiť,“ povedal Krištof pre web Markízy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Zdá sa teda, že exnevesta Bejba šou Ruža pre nevestu 2 moderovať nebude a objaví sa tam v úplne inej úlohe. Zostáva nám už len čakať, kým prezradí, čo to bude.

Našiel si cestu aj k Radkovi?

Ako je známe, Krištof si perfektne sadol s prvým ženíchom Tomášom Tarrom. Našiel si cestu aj k Radkovi? „Myslím si, že s Radkom sme si veľmi dobre sadli. Je to extrémny sympaťák a má dobrý zmysel pre humor. Je to fešák. Mne pripomína trošku Henryho Cavilla, takého Supermana,“ priznal moderátor s tým, že je vo všetkom úplne iný ako Tomáš.

S manželkou si dali pauzu

A hoci minulý rok bol Krištof v Turecku s manželkou, ktorú si vzal pred takmer dvoma rokmi v Las Vegas, prezradil, že to na neho skúšali aj nevesty. Zdá sa však, že tentokrát na Srí Lanku s partnerkou nepôjde. Vyzerá to totiž tak, že si od seba dali pauzu.

„Teraz nie sme spolu,“ priznal pre Markízu s dlhšou pauzou v hlase. „Nie je však všetkým dňom koniec … Ale teraz, na nejaký čas, sme si povedali, že spolu nebudeme. Neznamená to však žiadny agresívny rozvod, nestalo sa nič zlé,“ upozornil.

Zdroj: Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News