Martina, kráska z reality šou Ruža pre nevestu

Zdá sa, že pred kamerami je ako doma a túži preraziť v slovenskom šoubiznise. Kráska z reality šou Ruža pre nevestu, Martina z Ukrajiny, zahviezdila aj v ďalšom markizáckom projekte. Šancu ukázať sa dostala v obľúbenom seriáli Dunaj, k vašim službám.

21-ročná blondínka je divákom aktuálne známa z reality šou, kde si fešák Tomáš Tarr, hľadá svoju lásku. Spomedzi ostatných dievčat vyniká aj svojím prízvukom. Aj keď už na Slovensku v minulosti žila, vojna v jej rodnej Ukrajine ju prinútila presťahovať sa sem.

Ľudia, ceňte si svoj život, ceňte to, čo máte, ceňte, že máte posteľ, sprchu, jedlo, svojich kamarátov, prácu a normálny život. Lebo ja som stratila svoj domov a ja neviem, či sa tam dokážem niekedy vrátiť,“ prehovorila Martina pred rokom v Teleráne. Vyzerá to tak, že vo svete sa ale nestratí.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CHRUMKA 🫶🏻 (@martussyaa)

Kráska z reality šou sa chytila šance

Martina sa chopila šance a stala sa súčasťou romantickej šou, ktorá sa aktuálne vysiela na obrazovkách. V skutočnosti bola vopred natočená a tak sú dievčatá zo slnečného Turecka dávno doma. Ani po natáčaní však toto krehké žieňa nezaháľa a znova sa objavila pred kamerami. Úlohu totiž dostala v seriáli, ktorý je aktuálne ťahákom Markízy.

Ponuku na účinkovanie v seriáli som našla na internete, išla som na kasting a vybrali si ma. Bol to neskutočný zážitok. Hrám v jednej epizóde v kabarete a môžem vám povedať toľko, že muži zo mňa nespustili oči, keď som hrala moju rolu,“ prezradila blondínka, ktorej sebavedomie nechýba, v rozhovore pre televíziu Markíza.

V dobových šatách z natáčania sa ukázala aj na sociálnej sieti. Čo povieš, ako jej to pred kamerami pristalo?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CHRUMKA 🫶🏻 (@martussyaa)

Zdroj: Instagram/martussyaa, markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News