Petrana a Tomáš
Instagram/_petrankaafp_/tvmarkizaofficial

Petrana Galatea sa poslednú dobu poriadne preslávila. Stalo sa tak vďaka víťazstvu v prvej sérii šou Ruža pre nevestu. Čas pre ženy sa ju rozhodol vyspovedať. Čo by s odstupom času zmenila a aký ma názor na Tomášov život?

To, že Ružu pre nevestu vyhrala YouTuberka Petrana, už s istotou vieš. Nedávno sme sa však dozvedeli aj to, že aj keď si ju podnikateľ Tomáš Tarr vybral, v reálnom svete im to neklapalo, a preto už netvoria pár. Celá šou bola však predtočená a dvojica zostala spolu po dotočení 5 mesiacov.

Práve Petrana bola v šou azda najobávanejšou súťažiacou a dievčatá jej mali častokrát plné zuby. Tomášovi dokonca hovorili, aká je falošná a že to naňho iba hrá. V šou vadila takmer všetkým dievčatám a aj keď zozačiatku našla kamarátku Terezu, aj s tou si neskôr skočili do vlasov. Zdá sa, že Mirka alebo Priscilla jej neodpustili ani po šou a doteraz im jej správanie z vily prekáža.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Voyo official (@voyo.sk)

Petrana by najradšej zmenila práve seba

V rozhovore pre casprezeny.sk padla aj otázka, čo by Petrana spätne zmenila na celej šou. Tá odpoveďou celkom prekvapila, je jedna vec, ktorú doteraz ľutuje.

„Kebyže viem zmeniť niečo z celého natáčania, tak by som to bola ja a ako veľmi som verila ľudom vo vile. Myslela som si, že si dávam pozor na to, čo hovorím, ale retrospektívne som bola až príliš dôverčivá a zverila sa nesprávnym ľuďom s nesprávnymi vecami, keďže do dnešného dňa som šikanovaná spoluúčastníčkami šou na sociálnych sieťach. Moje slová sú prekrútené a v 99 % prípadoch o mne šíria úplne lži,“ priznala.

Zdá sa teda, že Petrana dievčatám takisto stále neodpustila a kamarátky už z nich nikdy nebudú. Ako však v rozhovore priznala, s Terezou je to úplne iné. S tou si všetko vyrozprávali a opäť sú z nich dobré kamarátky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Ak si si pozerala sociálne siete tohtoročného ženícha s istotou si si všimla, že si v Thajsku žije luxusný život a vyzerá to tak, že núdzu o peniaze nemá. Ako to však v skutočnosti je?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News