Ruža pre nevestu

Poznáme víťazku prvej série reality šou Ruža pre nevestu! Finále obľúbenej relácie bolo dostupné na Voyo už v štvrtok večer, no dnes si ho mohla vidieť aj na Markíze, na svojej televíznej obrazovke. Vyhrala napokon Tomášove srdce YouTuberka Petrana alebo veterinárka Mirka?

Do hry o srdce úspešného podnikateľa Tomáša Tarra bolo na začiatku zapojených 18 žien. Každý týždeň jedna z nich vypadávala, až sme sa dostali do finále. Prebojovali sa tam YouTuberka Petrana a veterinárka Mirka.

Finále plné vášne a iskrenia

Fanúšikovia počas dvanástich týždňov vysielania nesledovali iba dianie vo vile v Turecku, ale aj súkromné životy súťažiacich na sociálnych sieťach. Na Instagrame si všimli, že asi vyhrala Petrana. Ako dôkaz zaznamenali náramok na jej ruke, ktorý dostala od Tomáša. Potom sa vyfotila v motorkárskej bunde, ktorú jej vraj daroval.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tereza Kosecová (@terinka_a)

Diváci si potom zase mysleli, že vyhrala jej konkurentka Mirka. Všimli si, že sleduje Tomášovu mamu na Instagrame. Ktorá z nich napokon naozaj vyhrala? Každopádne, išlo o dve úplne odlišné baby po všetkých stránkach.

Vo finále si atraktívny podnikateľ obe baby vzal na romantické rande. S Mirkou išiel na ochutnávku čokolády a potom na večeru, kde sa ich konverzácia niesla serióznou cestou. Vášnivú chvíľku si užili vo vírivke vo wellnesse. Tam vzal aj Petranu. Okrem toho ju pozval aj na kávu či adrenalínovú jazdu v aute a tiež na večeru. Očividne mu to však viac iskrilo s Petranou.

Kto vyhral šou Ruža pre nevestu?

Tomáš a obe jeho favoritky si v prvom rade zaspomínali na celé svoje pôsobenie v reality šou a zhodnotili ho. Tiež popísali svoje pocity a dojmy. Petrana a aj Mirka pritom priznali, že sa do atraktívneho podnikateľa zaľúbili.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tomáš Tarr (@tomas_tarr)

Finalistky si na ceremóniu symbolicky obliekli biele šaty a predstúpili pred svojho potenciálneho ženícha. Ten ich vzal za ruky a obom úprimne povedal, čo cíti. „Je mi to veľmi ľúto ale necítim k tebe to, čo by som chcel a čo by si asi chcela aj ty,“ povedal Mirke, ktorá sa Tomášovi ešte za všetko poďakovala a jeho rozhodnutie akceptuje.

Tomáš svoj zásnubný prsteň teda podaroval Petrane, ku ktorej podľa jeho slov prechováva veľmi silné city.

Zdroj: Televízia Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News