Ruža pre nevestu
Instagram/tvmarkizaofficial/tomas_tarr

Reality šou Ruža pre nevestu stojí pred bránami finále. Moderátor Krištof Králik pre Markízu priznal, že na konci, keď už súťažiace mali núdzu, skúšali to aj na neho. Pritom ho celý čas v Turecku sprevádzala manželka.

Všetky časti šou Ruža pre nevestu boli predtočené ešte pred odvysielaním prvej epizódy. Súťažiace tak vedia aj to, kto to celé vyhral a získal srdce atraktívneho podnikateľa Tomáša. Zatiaľ to však nemôžu prezradiť. Zdôverili sa jedine s tým, ako to prebiehalo v zákulisí. Viaceré z nich priznali, že boli svedkami falošných hier pred kamerou, manipulácií a dokonca aj šikany.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Virginia😻 (@virginka.luv)

Práve Virgínia po vypadnutí prekvapila priznaním, že Petrane sa na začiatku šou páčil niekto iný. Zimomriavky vraj mala z muža, ktorý sa v Turecku zaoberal kulisami. Napriek tomu sa však väčšina báb zamilovala práve do Tomáša, ako bolo aj v pláne. Spočiatku ale niektoré tvrdili, že ich nepriťahuje. Očaril ich vďaka svojmu gentlemanskému správaniu.

Baby zo šou Ruža pre nevestu to skúsili aj na moderátora

Moderátor šou Ruža pre nevestu, Krištof Králik, však teraz Markíze prezradil, že keď mali baby už na konci núdzu, skúšali to aj na neho. A to aj napriek tomu, že je už rok ženatý a manželka ho sprevádzala v Turecku.

„Ja som sa snažil byť veľmi profesionálny, ako sa to len dalo. Určite mi dopomohlo to, že som tam mal celý čas svoju manželku a na tie dievčatá to vplývalo takým jednoznačným spôsobom,“ priznal najprv.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

„Aj keď som mal pocit, že už keď mali núdzu na konci a prípadne niektoré z dievčat vedelo, že možno pôjde domov, skúšalo na mňa tú hru. Lebo som bol vlastne ako keby druhý na rozbitie. Oni tým, že interagovali iba medzi sebou a medzi Tomášom a potom mnou, tak logicky, kto bol druhý, ten na odstrel, na ktorého sa mohla preniesť nejaká genocída. No tak bol som to ja,“ dodal, no nechcel menovať babu, ktorá to na neho skúšala.

Zdroj: Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News