Ruža pre nevestu 2

Diváci obľúbenej šou Ruža pre nevestu sa konečne dočkali toho, na čo už veľmi dlho čakali. Ako je z najnovšej ukážky, ktorú zverejnila Televízia Markíza jasné, medzi Stankou a Radkom to bude vo finále poriadne vrieť.

Ruža pre nevestu 2 je už vo finále

Ruža pre nevestu 2 je v úplnom finále a už tento piatok sa dozvieme, ktorá nevesta si napokon získa Radkove srdce. Ak patríš k fanúšičkám tejto šou aj ty, určite ti neuniklo, že tento rok sa až do finále dostali česká misska Julie a slovenská modelka Stanka.

Práve tieto dve dievčatá sa na konci poslednej epizódy zhodli, že sú úplné protiklady a je veľmi zaujímavé, že sa takto ďaleko dostali práve ony. Aj podľa fanúšikov boli však tieto dve krásky najväčšie favoritky a začalo sa špekulovať aj o ich víťazstvách. Sám Radko priznal, že k obom má už skutočné city a budúci týždeň ho čaká najťažšie rozhodnutie v živote.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Julie ani Stanka si príliš veľa bozkov neužili

Obidve finalistky boli však počas šou viac zdržanlivé a do prvých bozkov sa príliš nehrnuli. Radka však aj napriek tomu, že s Juli si dal pusu až neskôr a so Stankou dokonca ešte vôbec, zaujali viac ako ostatné dámy. Napríklad taká Frederika alebo Jennifer sa nehanbili pobozkať ženícha prvé, avšak obe dievčatá už vypadli.

Podľa ukážky Televízie Markíza však vo finálovej časti nebude o bozky či vzrušenie opäť núdza. Julie a Radko si užíju spoločné chvíle vo vírivke. A vôbec prvý vášnivý bozk sa konečne odohrá aj medzi Radkom a Stankou, s ktorou si ho vymení pri romantickom vodopáde.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @liaxeditsz

Myslíš, že Stanka urobila dobre, keď si tento krok nechávala až do finále?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News