Ruža pre nevestu

Diváci šou Ruža pre nevestu 2 v komentároch na Facebooku a Instagrame Markízy odsúdili čin jednej zo semifinalistiek. Nadšené neboli ani jej súperky. Čo vyviedla?

Včera večer Markíza v telke odvysielala už desiatu časť šou Ruža pre nevestu a v predstihu si ju mohla vidieť na Voyo. Radko si z posledných piatich súťažiacich vybral tri, ktoré postúpili do semifinále. Ako prvá na ceremoniáli dostala ružu Stanka, potom Julie a tretia bola Jennifer. Vypadli teda Lara a Frederika. Špekulácie o jej prípadnej výhre sa teda rozplynuli.

Semifinalistka šou Ruža pre nevestu pohoršila divákov

Ešte pred ich odchodom si však Lara a Frederika s Radkom vychutnali rande. Krásna blondínka ho vyhrala v súťaži o ženíchovi. Najmladšiu súťažiacu a modelku Julie si Radko zase vybral na celodenné rande.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristof Kralik 🐇 (@kristofko)

Pre súťažiace ženích pripravil jedinečný program. Požehnal ich Budha, čosi si priali pri oltároch, ale najväčším zážitkom pre nich bol slon. Toho najprv kŕmili a potom ho mali vyumývať.

Julie však spravila kontroverzný krok, keď sa dotkla jeho prirodzenia. Bez okolkov a nadšená to po návrate do vily povedala svojim súperkám. Stanka, Frederika a Jennifer z toho boli v šoku. Tento čin odsúdili aj diváci v komentároch pod príspevkami Markízy na Facebooku a Instagrame.

„Je nechutná,“ napísala fanúšička. „Je nechutná, trápna, preafektovaná,“ dodala ďalšia. „Veru, že je nechutná. Som zvedavá, či si Radko vyberie podľa rozumu či srdcom,“ súhlasí diváčka v komentári na Facebooku.

„Stále nechápem, ako to môže prísť niekomu normálne, dotýkať sa intímnych častí slona,“ píše sa zase v komentári na Instagrame. „To, čo Julie predviedla, bolo naozaj divné. Po tomto ukázala svoje IQ,“ uviedla fanúšička šou Ruža pre nevestu 2.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

A čo si o tomto kroku Julie myslíš ty?

Zdroj: Facebook/Televízia Markíza, Instagram/tvmarkizaofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News