Tomáš Tarr zo šou Ruža pre nevestu

Všetky jeho nápadníčky vo vile sa zhodli na tom, že Tomáš Tarr je skutočný fešák. Budúci ženích, ktorý si hľadá lásku v šou Ruža pre nevestu na Markíze, pobláznil aj mnohé diváčky. Na svojom Instagrame však sám zdieľal svoju staršiu fotku. Pri pohľade na jeho mladšie ja, je ťažké uveriť, že takto kedysi naozaj vyzeral.

Minulý týždeň odštartovala na televíznych obrazovkách šou, ktorá sa u nás vysielala už pred rokmi – Nevesta pre milionára v novom šate. Honzíka Novotného, o ktorého sa nádejné partnerky bili v roku 2006, teraz vystriedal 29-ročný podnikateľ žijúci v Thajsku, Tomáš Tarr.

„Viaceré moje vzťahy v zahraničí stroskotali práve na kultúrnych rozdieloch či rozdielnej mentalite žien, na akú som bol dovtedy zvyknutý. Aj to bol dôvod, prečo som kývol na ponuku TV Markíza využiť možnosť stretnúť svoju spriaznenú dušu prostredníctvom tejto šou,“ vyjadril sa.

Tomáš Tarr zo šou Ruža pre nevestu
zdroj: Instagram/tomas_tarr

Ruža pre nevestu je jeho šanca na lásku

I keď sú na neho pozitívne ohlasy, šou ako taká divákov nenadchla. Kritiku si vyslúžili najmä jeho nápadníčky, ktoré prišli do vily v Turecku bojovať o jeho srdce.

„Tak toto je strašné. 99 % tých žien odpad, zlatokopky a hnusné, škaredé,“ dourážal súťažiace jeden z divákov. „Umelé všetky, hnus,“ pridal sa ďalší. Zatiaľ čo väčšina dám sa fanúšikom tejto „zoznamky“ nepáči, Tomáš môže byť pokojný. S jeho výzorom zaujal snáď každú.

Kedysi by sa o neho však takto verejne ženy asi toľko nebili. Na svojom Instagrame totiž zverejnil záber, na ktorom je s mladším bratrancom pred 15 rokmi. Každý chlapec v puberte má vďaka tomu nádej a dôkaz, že rásť sa dá naozaj do krásy. Tomášovi sa to podarilo.

Spoznala by si ho vôbec?

Tomáš Tarr Instagram
zdroj: Instagram/tomas_tarr

Zdroj: Instagram/tomas_tarr

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News