Princ Harry s Kate Middleton a rodinou
Instagram/canadianliving/martinagiannotti_official

Princ Harry vraj zúfalo túži vidieť švagrinú Kate Middleton. Tvrdí to jeho dlhoročný priateľ pre portál Now To Love. Čo mu nedá spávať?

Iba pred niekoľkými týždňami sme sa dozvedeli, prečo sa princezná Kate Middleton stiahla z povedomia verejnosti. Dôvodom nebolo, že sa zrútila kvôli nevere jej manžela, ktorý dokonca mal splodiť nemanželské dieťa s lady Sarah Rose Hanbury, ako špekuloval britský ľud. Podobne ako jej svokor kráľ Karol III. priznala, že bojuje s rakovinou. V súčasnosti podstupuje chemoterapiu a údajne s rodinou prežívajú peklo, hoci princ William povedal niečo iné.

Princ Harry vraj zúfalo túži vidieť Kate

To, že Kate Middleton bojuje so zákernou chorobou pred oznámením nevedeli ani jej švagrovci princ Harry a Meghan Markle. Vojvodkyňa zo Suss*xu však vraj hneď potom telefonovala do Buckinghamského paláca, aby svokrovi a Kate popriala skoré uzdravenie.

Ako ale teraz povedal blízky priateľ princa Harryho, vyčíta si to. Aj keď pred pár dňami navštívil Anglicko kvôli Invictus Games, vraj sa chcel stretnúť s otcom a hlavne švagrinou. Kráľ Karol III. ale mal mať nabitý program kráľovskými povinnosťami. Jeho však bol navštíviť hneď potom, ako sa dozvedel, že bojuje s rakovinou. S Kate sa od oznámenia nerozprával.

„Harry sa cíti previnilo. Zúfalo túži vidieť Kate. Chce mať šancu napraviť to a povedať jej, ako ho to mrzí. Má hlbokú potrebu vysvetliť to, kým nebude príliš neskoro,“ povedal Harryho dlhoročný kamarát.

„Kate-ina diagnóza Harryho veľmi zasiahla. Veľmi sa o ňu bojí … Nedá mu to v noci spať. Harry to myslí vážne, keď hovorí, že jej nikdy nechcel ublížiť a má pocit, že veci boli prekrútené do niečoho, čo tak nebolo myslené. Nech sa s ním a Williamom stane čokoľvek, nikdy nechcel, aby stála medzi dvoma mlynskými kameňmi,“ dodal.

Princ Harry sa vraj veľmi snažil, aby sa počas času stráveného v Londýne stretol  aj s Kate. „Neexistovala šanca, že by ho William pustil do blízkosti svojej rodiny a manželky. Harry vie, že ísť cez Williama, aby sa dostal ku Kate, neprichádza do úvahy. Jeho jedinou nádejou bolo spýtať sa Karola, ale keďže ho tiež nemohol vidieť, má pocit, že premeškal svoju šancu,“ uviedol zdroj pre Now To Love.

Princ Harry vraj nemôže zniesť, že Kate si prechádza najhorším obdobím. A dupľom keď si myslí, že je zdrojom ubližovania princeznej.

Zdroj: Now To Love

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News