Princ Harry s Williamom a manželkami

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ako uvádza odborníčka Tessa Dunlop pre portál Mirror, princ Harry sa po oznámení diagnózy Kate cíti ukrivdene. Od švagrinej a svojho brata očakáva ospravedlnenie, čo podotkol kráľovský expert Tom Quinn taktiež pre Mirror. Rovnaký denník však píše aj o tom, že medzi vojvodami zo Suss*xu a ďalšími členmi kráľovskej rodiny môže konečne dôjsť k uzmiereniu. Ako je to možné?

Princ Harry sa vraj cíti ukrivdene

Aktuálne ešte svetom doznieva priznanie princeznej Kate Middleton, ktorá bojuje s rakovinou. Jedným videom vytrela zrak všetkým klebetníkom, ktorí špekulovali o tom, že sa na verejnosti neukazuje, pretože sa zrútila kvôli mileneckej afére manžela Williama.

V šoku však boli aj jej švagrovci – princ Harry a Meghan Markle – ktorí jej potom popriali skoré uzdravenie. O jej chorobe sa ale dozvedeli až zo spomínaného videa. Predtým im nikto nič nepovedal, prečo sa vraj vojvoda zo Suss*xu teraz cíti ukrivdene.

„Harry je kráľovský ,Spare‘ (pozn. redakcie: v preklade: Náhradník – tak sa volajú Harryho memoáre, ktoré napísal), ktorý sa sám identifikuje. A po zdravotných odhaleniach jeho švagrinej očakávam, že sa cíti viac ukrivdene, ako kedykoľvek predtým,“ povedala historička Tessa Dunlop pre Mirror.

Princ Harry však od Williama a Kate očakáva ospravedlnenie. Nie je ale jasné, či za to môže práve táto situácia. Kráľovský expert Tom Quinn sa domnieva, že by za tým mohli stáť udalosti z minulosti.

Prečo princ Harry očakáva ospravedlnenie od Williama a Kate, a dôjde k zmiereniu bratov?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News