Kate Middleton s manželom a švagrovcami

Kate Middleton svojím priznaním včera večer šokovala celý svet. Na Instagrame princa a princeznej z Walesu sa objavilo video, v ktorom budúca kráľovná priznala, že už niekoľko mesiacov bojuje s rakovinou. Nečakane sa ozvali aj jej švagrovci Harry a Meghan, o čom píše portál People.

Princezná Kate Middleton v posledných mesiacoch svojich fanúšikov nechávala v neistote. Jasné bolo iba to, že v januári podstúpila plánovanú operáciu brucha. Kráľovská rodina však neprezradila nič viac. Uviedli iba to, že Williamova manželka sa stiahla z verejnosti kvôli tomu, že sa zotavuje z operácie.

Fanúšikom však nešlo do hlavy, že ju nevideli tak dlho. Najprv sa diskutovalo, že Kate-in stav je vážny. No potom, keď na Deň matiek pridala upravenú fotku s deťmi, spustila vlnu špekulácií. Fanúšikovia si okrem iného všimli aj to, že princezná nemá na prstenníku nastoknutú obrúčku a zásnubný prsteň.

Začalo sa teda špekulovať o tom, že sa zrútila, preto sa tak dlho neukázala na verejnosti. Podľa britského ľudu chcela opustiť princa Williama, ktorý má čakať nemanželské dieťa s milenkou. Aj samotná lady Sarah Rose Hanbury sa k týmto klebetám musela vyjadriť a rázne ich poprela.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sarah Rose Hanbury (@rose_hanbury_)

Kate Middleton šokovala celý svet

Princezná včera večer zotrela všetky tieto nehanebné špekulácie. Vo videu, ktoré zverejnila na spoločnom instagramovom profile s Williamom, priznala, že bojuje s rakovinou. Podobne, ako aj jej svokor kráľ Karol III.

Čo o svojom ochorení povedala Kate Middleton a čo jej odkazujú princ Harry a Meghan Markle, ktorí o tom vraj nevedeli?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News